Osiedle Akacjowe, Baborów

Osiedle Akacjowe, Baborów — gmina miejska Baborów, powiat głubczycki, woj. opolskie. 24 adresy, kod pocztowy 48-120.

Nazwa
Osiedle Akacjowe
Miejscowość
Baborów SIMC 0965200
ULIC (TERYT)
38724
Gmina
Baborów TERC 1602014
Powiat
głubczycki
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
48-120
Numery
1 – 27

Adresy — Osiedle Akacjowe (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Akacjowe 148-12050.15805717.994418
Osiedle Akacjowe 248-12050.15796917.994742
Osiedle Akacjowe 348-12050.15809717.994183
Osiedle Akacjowe 448-12050.15819117.994833
Osiedle Akacjowe 548-12050.15828017.994516
Osiedle Akacjowe 648-12050.15842017.994933
Osiedle Akacjowe 748-12050.15832117.994270
Osiedle Akacjowe 848-12050.15882117.995091
Osiedle Akacjowe 948-12050.15850617.994630
Osiedle Akacjowe 1048-12050.15876917.995581
Osiedle Akacjowe 1148-12050.15855017.994383
Osiedle Akacjowe 1248-12050.15867717.995977
Osiedle Akacjowe 12A48-12050.15866117.996074
Osiedle Akacjowe 1348-12050.15890317.994824
Osiedle Akacjowe 1448-12050.15861617.996518
Osiedle Akacjowe 14A48-12050.15860417.996595
Osiedle Akacjowe 1548-12050.15894617.994593
Osiedle Akacjowe 1648-12050.15825317.997594
Osiedle Akacjowe 1748-12050.15810817.993530
Osiedle Akacjowe 1948-12050.15813617.993295
Osiedle Akacjowe 2148-12050.15816617.993091
Osiedle Akacjowe 2348-12050.15784817.993426
Osiedle Akacjowe 2548-12050.15787517.993192
Osiedle Akacjowe 2748-12050.15790617.992989

Zabudowa — Osiedle Akacjowe, Baborów

16,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
79,2%w budynkach wielorodzinnych
4,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 24 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Akacjowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
564 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek564 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek567 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Baborów, ul. Raciborska 2 perony/słupki641 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Baborów, Rynek681 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Baborów, Rynek733 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Urząd Miejski w Baborowie, ul. Ratuszowa 2a, 48-120 Baborów1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 27 (24 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Akacjowe, Baborów

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

2279 zł/m²miejscowość: Baborów · 20 transakcji
typowo 1637–3942 zł/m², mediana ceny 130 657 zł, śr. 55,3 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
2019 zł/m²4
2025 I półr.
2917 zł/m²6
2025 II półr.
2433 zł/m²9

Inne ulice — Baborów

Wszystkie ulice: Baborów →

Osiedle Akacjowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Akacjowe w miejscowości Baborów?

Wszystkie 24 adresy przy Osiedle Akacjowe (Baborów) mają kod pocztowy 48-120.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Akacjowe (Baborów)?

Identyfikator ULIC to 38724, a SIMC miejscowości Baborów to 0965200. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0965200 + 38724.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Akacjowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Akacjowe w miejscowości Baborów zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 1 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury