Plac Świętego Macieja, Bielany

Plac Świętego Macieja, Bielany — gmina Kęty, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. 11 adresów, kod pocztowy 32-651.

Nazwa
Plac Świętego Macieja
Miejscowość
Bielany SIMC 0057135
ULIC (TERYT)
59024
Gmina
Kęty TERC 1213045
Powiat
oświęcimski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-651
Numery
1 – 11

Adresy — Plac Świętego Macieja (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Świętego Macieja 132-65149.93867919.204391
Plac Świętego Macieja 232-65149.93857419.204123
Plac Świętego Macieja 332-65149.93834019.203590
Plac Świętego Macieja 432-65149.93861419.203302
Plac Świętego Macieja 532-65149.93866519.203565
Plac Świętego Macieja 632-65149.93872419.203775
Plac Świętego Macieja 732-65149.93879019.203954
Plac Świętego Macieja 832-65149.93888919.204235
Plac Świętego Macieja 932-65149.93925219.204129
Plac Świętego Macieja 1032-65149.93892519.204577
Plac Świętego Macieja 1132-65149.93877319.204744

Zabudowa — Plac Świętego Macieja, Bielany

81,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
18,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Świętego Macieja

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
11 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Bielany Kościół 2 perony/słupki11 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bielany Skrzyżowanie 2 perony/słupki523 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 12Wiejski Dom Kultury w Bielanach, Bielany pl. Plac Świętego Macieja 1, 32-651 Nowa Wieś1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Inne ulice — Bielany

Wszystkie ulice: Bielany →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Świętego Macieja w miejscowości Bielany?

Wszystkie 11 adresy przy Plac Świętego Macieja (Bielany) mają kod pocztowy 32-651.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Świętego Macieja (Bielany)?

Identyfikator ULIC to 59024, a SIMC miejscowości Bielany to 0057135. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0057135 + 59024.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Świętego Macieja?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Świętego Macieja w miejscowości Bielany zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 11).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury