Plac Konstytucji, Blachownia

Plac Konstytucji, Blachownia — gmina miejska Blachownia, powiat częstochowski, woj. śląskie. 8 adresów, kod pocztowy 42-290.

Nazwa
Plac Konstytucji
Miejscowość
Blachownia SIMC 0931365
ULIC (TERYT)
38490
Gmina
Blachownia TERC 2404014
Powiat
częstochowski
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
42-290
Numery
1 – 8

Adresy — Plac Konstytucji (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Konstytucji 142-29050.77989718.960840
Plac Konstytucji 242-29050.78033218.960768
Plac Konstytucji 342-29050.78072118.960762
Plac Konstytucji 442-29050.78097418.960526
Plac Konstytucji 542-29050.78073518.960327
Plac Konstytucji 642-29050.78032018.960330
Plac Konstytucji 742-29050.77990918.960333
Plac Konstytucji 842-29050.77965218.960585

Zabudowa — Plac Konstytucji, Blachownia

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Konstytucji

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
119 mdo najbliższego przystanku
946 mdo stacji kolejowej Blachownia
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Blachownia, Szkoła119 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Blachownia, DPS193 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Blachownia, Urząd Miejski 3 perony/słupki480 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Blachownia, Ośrodek Zdrowia 2 perony/słupki601 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Hala widowiskowo-sportowa w Blachowni, ul. Sportowa 1, 42-290 Blachownia1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Inne ulice — Blachownia

Wszystkie ulice: Blachownia →

Plac Konstytucji w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Konstytucji w miejscowości Blachownia?

Wszystkie 8 adresy przy Plac Konstytucji (Blachownia) mają kod pocztowy 42-290.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Konstytucji (Blachownia)?

Identyfikator ULIC to 38490, a SIMC miejscowości Blachownia to 0931365. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0931365 + 38490.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Konstytucji?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Konstytucji w miejscowości Blachownia zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 8).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury