Plac Zwycięstwa, Bobolice

Plac Zwycięstwa, Bobolice — gmina miejska Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie. 30 adresów, kod pocztowy 76-020.

Nazwa
Plac Zwycięstwa
Miejscowość
Bobolice SIMC 0949804
ULIC (TERYT)
41645
Gmina
Bobolice TERC 3209034
Powiat
koszaliński
Województwo
zachodniopomorskie
Kody pocztowe
76-020
Numery
1 – 22

Adresy — Plac Zwycięstwa (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Zwycięstwa 176-02053.95376116.586526
Plac Zwycięstwa 276-02053.95369416.586665
Plac Zwycięstwa 2a76-02053.95365516.586751
Plac Zwycięstwa 2b76-02053.95368116.586809
Plac Zwycięstwa 376-02053.95361616.586826
Plac Zwycięstwa 3a76-02053.95358216.586887
Plac Zwycięstwa 3b76-02053.95355416.586949
Plac Zwycięstwa 476-02053.95350816.587045
Plac Zwycięstwa 576-02053.95346116.587137
Plac Zwycięstwa 5a76-02053.95342716.587205
Plac Zwycięstwa 676-02053.95337916.587304
Plac Zwycięstwa 776-02053.95313416.587287
Plac Zwycięstwa 876-02053.95266016.586847
Plac Zwycięstwa 976-02053.95272816.586739
Plac Zwycięstwa 1076-02053.95279716.586621
Plac Zwycięstwa 1176-02053.95286716.586501
Plac Zwycięstwa 11a76-02053.95293816.586375
Plac Zwycięstwa 11b76-02053.95301516.586252
Plac Zwycięstwa 1276-02053.95308116.586132
Plac Zwycięstwa 1376-02053.95315216.586011
Plac Zwycięstwa 1476-02053.95322016.585897
Plac Zwycięstwa 14a76-02053.95329116.585774
Plac Zwycięstwa 1576-02053.95324916.585693
Plac Zwycięstwa 1676-02053.95316116.585844
Plac Zwycięstwa 1776-02053.95307316.585998
Plac Zwycięstwa 1876-02053.95299016.586146
Plac Zwycięstwa 1976-02053.95290016.586297
Plac Zwycięstwa 2076-02053.95281616.586439
Plac Zwycięstwa 2176-02053.95273116.586581
Plac Zwycięstwa 2276-02053.95264716.586722

Zabudowa — Plac Zwycięstwa, Bobolice

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
53,3%w budynkach wielorodzinnych
46,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 30 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Zwycięstwa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
108 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Bobolice108 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wojska Polskiego Bobolice136 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Przedszkole w Bobolicach, ul. Szkolna 1, 76-020 Bobolice1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 3b, 4, 5, 5a … 22 (30 numerów)

Ceny mieszkań — Plac Zwycięstwa, Bobolice

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

2766 zł/m²miejscowość: Bobolice · 13 transakcji
typowo 1702–4415 zł/m², mediana ceny 165 000 zł, śr. 62,9 m²

Trend (miejscowość)

2026 I półr.
3216 zł/m²5
2026 II półr.
2177 zł/m²3

Inne ulice — Bobolice

Wszystkie ulice: Bobolice →

Plac Zwycięstwa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Zwycięstwa w miejscowości Bobolice?

Wszystkie 30 adresy przy Plac Zwycięstwa (Bobolice) mają kod pocztowy 76-020.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Zwycięstwa (Bobolice)?

Identyfikator ULIC to 41645, a SIMC miejscowości Bobolice to 0949804. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0949804 + 41645.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Zwycięstwa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Zwycięstwa w miejscowości Bobolice zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury