Aleja Papieża Jana Pawła II, Boguty-Pianki

Aleja Papieża Jana Pawła II, Boguty-Pianki — gmina Boguty-Pianki, powiat ostrowski, woj. mazowieckie. 63 adresy, kod pocztowy 07-325.

Nazwa
Aleja Papieża Jana Pawła II
Miejscowość
Boguty-Pianki SIMC 0395027
ULIC (TERYT)
52181
Gmina
Boguty-Pianki TERC 1416032
Powiat
ostrowski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
07-325
Numery
1 – 68

Adresy — Aleja Papieża Jana Pawła II (63)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Papieża Jana Pawła II 107-32552.71517322.420256
Aleja Papieża Jana Pawła II 207-32552.71554822.420236
Aleja Papieża Jana Pawła II 307-32552.71597322.418247
Aleja Papieża Jana Pawła II 407-32552.71574322.419980
Aleja Papieża Jana Pawła II 607-32552.71652322.417992
Aleja Papieża Jana Pawła II 707-32552.71621322.417473
Aleja Papieża Jana Pawła II 807-32552.71653622.417585
Aleja Papieża Jana Pawła II 907-32552.71630822.417208
Aleja Papieża Jana Pawła II 1007-32552.71673022.416859
Aleja Papieża Jana Pawła II 10A07-32552.71691522.416780
Aleja Papieża Jana Pawła II 1107-32552.71629522.416938
Aleja Papieża Jana Pawła II 1307-32552.71635022.416306
Aleja Papieża Jana Pawła II 13A07-32552.71632922.416666
Aleja Papieża Jana Pawła II 1407-32552.71676122.416245
Aleja Papieża Jana Pawła II 1507-32552.71651222.415586
Aleja Papieża Jana Pawła II 1707-32552.71654022.415317
Aleja Papieża Jana Pawła II 1907-32552.71650622.414981
Aleja Papieża Jana Pawła II 2207-32552.71683422.414260
Aleja Papieża Jana Pawła II 23A07-32552.71661022.414379
Aleja Papieża Jana Pawła II 23B07-32552.71660022.414280
Aleja Papieża Jana Pawła II 2407-32552.71682622.414112
Aleja Papieża Jana Pawła II 2507-32552.71659322.413903
Aleja Papieża Jana Pawła II 2707-32552.71657622.413366
Aleja Papieża Jana Pawła II 2907-32552.71658522.412968
Aleja Papieża Jana Pawła II 3107-32552.71652922.412596
Aleja Papieża Jana Pawła II 3207-32552.71694222.412961
Aleja Papieża Jana Pawła II 3307-32552.71652822.411901
Aleja Papieża Jana Pawła II 3407-32552.71691722.412733
Aleja Papieża Jana Pawła II 35A07-32552.71659022.411312
Aleja Papieża Jana Pawła II 35B07-32552.71656822.411200
Aleja Papieża Jana Pawła II 3607-32552.71690022.412353
Aleja Papieża Jana Pawła II 3807-32552.71686822.412124
Aleja Papieża Jana Pawła II 3907-32552.71654322.409929
Aleja Papieża Jana Pawła II 4007-32552.71694822.411720
Aleja Papieża Jana Pawła II 4107-32552.71653622.409577
Aleja Papieża Jana Pawła II 4207-32552.71688522.411301
Aleja Papieża Jana Pawła II 4307-32552.71641922.409118
Aleja Papieża Jana Pawła II 4407-32552.71699822.410908
Aleja Papieża Jana Pawła II 4507-32552.71645722.408333
Aleja Papieża Jana Pawła II 4607-32552.71692322.410082
Aleja Papieża Jana Pawła II 46A07-32552.71695022.410316
Aleja Papieża Jana Pawła II 4707-32552.71658822.407753
Aleja Papieża Jana Pawła II 47A07-32552.71653822.407292
Aleja Papieża Jana Pawła II 47B07-32552.71657222.407581
Aleja Papieża Jana Pawła II 4807-32552.71697622.409721
Aleja Papieża Jana Pawła II 4907-32552.71648022.405835
Aleja Papieża Jana Pawła II 49A07-32552.71643422.406144
Aleja Papieża Jana Pawła II 5007-32552.71695122.409495
Aleja Papieża Jana Pawła II 5107-32552.71656222.404299
Aleja Papieża Jana Pawła II 5207-32552.71690922.408910
Aleja Papieża Jana Pawła II 5307-32552.71639122.403667
Aleja Papieża Jana Pawła II 53A07-32552.71626622.403489
Aleja Papieża Jana Pawła II 5407-32552.71688222.408170
Aleja Papieża Jana Pawła II 5507-32552.71656222.402977
Aleja Papieża Jana Pawła II 5607-32552.71684122.407371
Aleja Papieża Jana Pawła II 5707-32552.71654622.402255
Aleja Papieża Jana Pawła II 5807-32552.71718422.405650
Aleja Papieża Jana Pawła II 6207-32552.71703122.404081
Aleja Papieża Jana Pawła II 62A07-32552.71731222.404003
Aleja Papieża Jana Pawła II 62B07-32552.71742022.403243
Aleja Papieża Jana Pawła II 6407-32552.71682122.403570
Aleja Papieża Jana Pawła II 6607-32552.71695622.402510
Aleja Papieża Jana Pawła II 6807-32552.71704622.401649

Zabudowa — Aleja Papieża Jana Pawła II, Boguty-Pianki

85,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
3,3%w budynkach wielorodzinnych
11,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 61 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Papieża Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
208 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek208 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek293 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa, ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 62, 07-325 Boguty-Pianki1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10A … 68 (63 numerów)

Inne ulice — Boguty-Pianki

Wszystkie ulice: Boguty-Pianki →

Aleja Papieża Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Papieża Jana Pawła II w miejscowości Boguty-Pianki?

Wszystkie 63 adresy przy Aleja Papieża Jana Pawła II (Boguty-Pianki) mają kod pocztowy 07-325.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Papieża Jana Pawła II (Boguty-Pianki)?

Identyfikator ULIC to 52181, a SIMC miejscowości Boguty-Pianki to 0395027. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0395027 + 52181.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Papieża Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Papieża Jana Pawła II w miejscowości Boguty-Pianki zarejestrowano 63 punkty adresowe (numery od 1 do 68).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury