Osiedle Bałamącek, Boników

Osiedle Bałamącek, Boników — gmina Odolanów, powiat ostrowski, woj. wielkopolskie. 10 adresów, kod pocztowy 63-430.

Nazwa
Osiedle Bałamącek
Miejscowość
Boników SIMC 0204872
ULIC (TERYT)
36841
Gmina
Odolanów TERC 3017035
Powiat
ostrowski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-430
Numery
1 – 19

Adresy — Osiedle Bałamącek (10)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Bałamącek 163-43051.54997417.649416
Osiedle Bałamącek 363-43051.54992217.649293
Osiedle Bałamącek 563-43051.54947117.648936
Osiedle Bałamącek 1163-43051.54882617.647615
Osiedle Bałamącek 1363-43051.55035417.646137
Osiedle Bałamącek 1463-43051.54998417.646559
Osiedle Bałamącek 1563-43051.55062117.645761
Osiedle Bałamącek 1663-43051.54989917.646600
Osiedle Bałamącek 1763-43051.55106717.645959
Osiedle Bałamącek 1963-43051.55157017.645712

Zabudowa — Osiedle Bałamącek, Boników

90%adresów w budynkach jednorodzinnych
10%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 10 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Bałamącek

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 18Sala w Remizie OSP, Boników ul. Długa 4, 63-430 Odolanów1, 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19

Inne ulice — Boników

Wszystkie ulice: Boników →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Bałamącek w miejscowości Boników?

Wszystkie 10 adresy przy Osiedle Bałamącek (Boników) mają kod pocztowy 63-430.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Bałamącek (Boników)?

Identyfikator ULIC to 36841, a SIMC miejscowości Boników to 0204872. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0204872 + 36841.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Bałamącek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Bałamącek w miejscowości Boników zarejestrowano 10 punktów adresowych (numery od 1 do 19).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury