Rynek, Borek Wielkopolski

Rynek, Borek Wielkopolski — gmina miejska Borek Wielkopolski, powiat gostyński, woj. wielkopolskie. 27 adresów, kod pocztowy 63-810.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Borek Wielkopolski SIMC 0954343
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Borek Wielkopolski TERC 3004014
Powiat
gostyński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-810
Numery
1 – 27

Adresy — Rynek (27)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 163-81051.91691717.242564
Rynek 263-81051.91666517.241804
Rynek 363-81051.91677317.241845
Rynek 463-81051.91686417.241887
Rynek 563-81051.91696517.241926
Rynek 663-81051.91711917.241988
Rynek 763-81051.91736217.242242
Rynek 863-81051.91734717.242436
Rynek 963-81051.91733017.242619
Rynek 1063-81051.91731417.242824
Rynek 1163-81051.91729617.243015
Rynek 1263-81051.91728417.243163
Rynek 1363-81051.91726617.243363
Rynek 1463-81051.91707217.243450
Rynek 1563-81051.91696117.243403
Rynek 1663-81051.91686017.243364
Rynek 1763-81051.91674317.243312
Rynek 1863-81051.91665517.243279
Rynek 1963-81051.91652817.243230
Rynek 2063-81051.91632317.243178
Rynek 2163-81051.91631317.242942
Rynek 2263-81051.91634317.242734
Rynek 2363-81051.91636717.242580
Rynek 2463-81051.91640217.242342
Rynek 2563-81051.91643617.242148
Rynek 2663-81051.91646117.241957
Rynek 2763-81051.91648417.241811

Zabudowa — Rynek, Borek Wielkopolski

44,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
37%w budynkach wielorodzinnych
18,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
41 mdo najbliższego przystanku
971 mdo stacji kolejowej Borek Wielkopolski
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Borek Wlkp., ul. Rynek41 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Karolew239 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Borek Wlkp., ul. Szkolna 2 perony/słupki256 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim, ul. Powstańców Wielkopolskich 4, 63-810 Borek Wielkopolski1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 27 (27 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Borek Wielkopolski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4686 zł/m²miejscowość: Borek Wielkopolski · 5 transakcji
typowo 3772–5154 zł/m², mediana ceny 325 000 zł, śr. 67,3 m²

Inne ulice — Borek Wielkopolski

Wszystkie ulice: Borek Wielkopolski →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Borek Wielkopolski?

Wszystkie 27 adresy przy Rynek (Borek Wielkopolski) mają kod pocztowy 63-810.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Borek Wielkopolski)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Borek Wielkopolski to 0954343. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0954343 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Borek Wielkopolski zarejestrowano 27 punktów adresowych (numery od 1 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury