Osiedle Wichrowe Wzgórze, Borzechowo

Osiedle Wichrowe Wzgórze, Borzechowo — gmina Zblewo, powiat starogardzki, woj. pomorskie. 71 adresów, kod pocztowy 83-224.

Nazwa
Osiedle Wichrowe Wzgórze
Miejscowość
Borzechowo SIMC 0176822
ULIC (TERYT)
51014
Gmina
Zblewo TERC 2213132
Powiat
starogardzki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-224
Numery
1 – 67

Adresy — Osiedle Wichrowe Wzgórze (71)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Wichrowe Wzgórze 183-22453.89379118.370424
Osiedle Wichrowe Wzgórze 283-22453.89335918.370294
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2C83-22453.89392318.369780
Osiedle Wichrowe Wzgórze 383-22453.89349118.370666
Osiedle Wichrowe Wzgórze 483-22453.89324118.369760
Osiedle Wichrowe Wzgórze 583-22453.89287918.369914
Osiedle Wichrowe Wzgórze 683-22453.89309218.369257
Osiedle Wichrowe Wzgórze 783-22453.89265218.370102
Osiedle Wichrowe Wzgórze 883-22453.89275618.369161
Osiedle Wichrowe Wzgórze 983-22453.89240918.370035
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1083-22453.89248818.369641
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1183-22453.89222018.370174
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1283-22453.89225218.369815
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1383-22453.89200418.370374
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1483-22453.89191318.370077
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1583-22453.89174118.370592
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1683-22453.89168418.370325
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1783-22453.89155918.370749
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1883-22453.89143518.370543
Osiedle Wichrowe Wzgórze 1983-22453.89134618.370925
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2083-22453.89116318.370755
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2183-22453.89116718.371079
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2283-22453.89306018.370562
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2383-22453.89312918.370954
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2483-22453.89287618.370708
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2583-22453.89285718.371173
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2683-22453.89270118.370955
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2783-22453.89257318.371421
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2883-22453.89242218.370942
Osiedle Wichrowe Wzgórze 2983-22453.89234618.371585
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3083-22453.89227018.371220
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3183-22453.89208118.371957
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3283-22453.89202918.371500
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3383-22453.89178018.372098
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3483-22453.89183718.371658
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3583-22453.89144418.372306
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3683-22453.89163118.371833
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3783-22453.89124418.372660
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3883-22453.89134518.371729
Osiedle Wichrowe Wzgórze 3983-22453.89089518.372804
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4083-22453.89100818.372182
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4183-22453.89411118.371268
Osiedle Wichrowe Wzgórze 41A83-22453.89589118.369223
Osiedle Wichrowe Wzgórze 41F83-22453.89452818.370924
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4283-22453.89093718.371822
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4383-22453.89386018.371483
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4483-22453.89089218.371407
Osiedle Wichrowe Wzgórze 44A83-22453.89091018.370853
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4583-22453.89363618.371641
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4683-22453.89398818.371042
Osiedle Wichrowe Wzgórze 46A83-22453.89479018.370378
Osiedle Wichrowe Wzgórze 46C83-22453.89421818.370770
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4783-22453.89343718.371817
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4883-22453.89369118.371284
Osiedle Wichrowe Wzgórze 4983-22453.89326018.372037
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5083-22453.89332018.371581
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5183-22453.89302418.372226
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5283-22453.89305818.371811
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5383-22453.89285318.372405
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5483-22453.89275718.371976
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5583-22453.89254418.372282
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5683-22453.89224718.372324
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5783-22453.89234918.372612
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5883-22453.89190618.372561
Osiedle Wichrowe Wzgórze 5983-22453.89211618.372876
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6083-22453.89162018.372862
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6183-22453.89196018.373236
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6283-22453.89091618.373353
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6383-22453.89153418.373345
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6583-22453.89128318.373538
Osiedle Wichrowe Wzgórze 6783-22453.89099618.373863

Zabudowa — Osiedle Wichrowe Wzgórze, Borzechowo

46,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
53,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 39 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Wichrowe Wzgórze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
359 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Borzechowo - Szkolna 2 perony/słupki359 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 3a, 83-224 Borzechowo1, 2, 2C, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 67 (71 numerów)

Inne ulice — Borzechowo

Wszystkie ulice: Borzechowo →

Osiedle Wichrowe Wzgórze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Wichrowe Wzgórze w miejscowości Borzechowo?

Wszystkie 71 adresy przy Osiedle Wichrowe Wzgórze (Borzechowo) mają kod pocztowy 83-224.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Wichrowe Wzgórze (Borzechowo)?

Identyfikator ULIC to 51014, a SIMC miejscowości Borzechowo to 0176822. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0176822 + 51014.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Wichrowe Wzgórze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Wichrowe Wzgórze w miejscowości Borzechowo zarejestrowano 71 punktów adresowych (numery od 1 do 67).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury