Kolonia Brańsk, Brańsk

Kolonia Brańsk, Brańsk — gmina miejska Brańsk, powiat bielski, woj. podlaskie. 7 adresów, kod pocztowy 17-120.

Nazwa
Kolonia Brańsk
Miejscowość
Brańsk SIMC 0922745
ULIC (TERYT)
02043
Gmina
Brańsk TERC 2003021
Powiat
bielski
Województwo
podlaskie
Kody pocztowe
17-120
Numery
1 – 12

Adresy — Kolonia Brańsk (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Kolonia Brańsk 117-12052.74777222.873525
Kolonia Brańsk 217-12052.74926022.860754
Kolonia Brańsk 417-12052.75808622.900002
Kolonia Brańsk 517-12052.75707322.899633
Kolonia Brańsk 617-12052.76204122.903166
Kolonia Brańsk 817-12052.76193922.903443
Kolonia Brańsk 1217-12052.76840822.900724

Zabudowa — Kolonia Brańsk, Brańsk

83,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
16,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1kondygnacji średnio, najwyższy: 1

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Kolonia Brańsk

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Miejski Ośrodek Kultury w Brańsku, ul. Rynek 19, 17-120 Brańsk1, 2, 4, 5, 6, 8, 12

Ceny mieszkań — Kolonia Brańsk, Brańsk

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4039 zł/m²miejscowość: Brańsk · 6 transakcji
typowo 3977–4701 zł/m², mediana ceny 245 000 zł, śr. 56,1 m²

Inne ulice — Brańsk

Wszystkie ulice: Brańsk →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Kolonia Brańsk w miejscowości Brańsk?

Wszystkie 7 adresy przy Kolonia Brańsk (Brańsk) mają kod pocztowy 17-120.

Jaki jest kod ULIC ulicy Kolonia Brańsk (Brańsk)?

Identyfikator ULIC to 02043, a SIMC miejscowości Brańsk to 0922745. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0922745 + 02043.

Ile budynków z adresem jest przy Kolonia Brańsk?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Kolonia Brańsk w miejscowości Brańsk zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 1 do 12).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury