Plac Zamkowy, Brzeg

Plac Zamkowy, Brzeg — gmina miejska Brzeg, powiat brzeski, woj. opolskie. 8 adresów, kod pocztowy 49-306.

Nazwa
Plac Zamkowy
Miejscowość
Brzeg SIMC 0965252
ULIC (TERYT)
38633
Gmina
Brzeg TERC 1601011
Powiat
brzeski
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
49-306
Numery
1 – 9

Adresy — Plac Zamkowy (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Zamkowy 149-30650.86352117.466594
Plac Zamkowy 349-30650.86328517.467267
Plac Zamkowy 449-30650.86309017.467496
Plac Zamkowy 549-30650.86301617.467419
Plac Zamkowy 649-30650.86301317.467074
Plac Zamkowy 749-30650.86308017.466890
Plac Zamkowy 849-30650.86335617.466298
Plac Zamkowy 949-30650.86339017.466492

Zabudowa — Plac Zamkowy, Brzeg

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
25%w budynkach wielorodzinnych
75%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,8kondygnacji średnio, najwyższy: 6

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Zamkowy

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
227 mdo najbliższego przystanku
1,2 kmdo stacji kolejowej Brzeg
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Brzeg, Ul. Wrocławska, pływalnia 2 perony/słupki227 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Plac nad Odrą237 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Oławska242 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, ul. Oławska (szkoła)267 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Rynek308 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Robotnicza 2 perony/słupki433 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Plac Drzewny442 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Partyzantów452 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Chrobrego 2 perony/słupki454 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, ul. Wrocławska618 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, Ul. Kamienna 2 perony/słupki633 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg, ul. Wolności649 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Hala Sportowa), ul. Oławska 2A, 49-300 Brzeg1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ceny mieszkań — Plac Zamkowy, Brzeg

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6260 zł/m²miejscowość: Brzeg · 578 transakcji
typowo 5077–7468 zł/m², mediana ceny 308 000 zł, śr. 54 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5796 zł/m²71
2025 I półr.
6224 zł/m²177
2025 II półr.
6516 zł/m²201
2026 I półr.
6228 zł/m²129

Inne ulice — Brzeg

Wszystkie ulice: Brzeg →

Plac Zamkowy w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Zamkowy w miejscowości Brzeg?

Wszystkie 8 adresy przy Plac Zamkowy (Brzeg) mają kod pocztowy 49-306.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Zamkowy (Brzeg)?

Identyfikator ULIC to 38633, a SIMC miejscowości Brzeg to 0965252. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0965252 + 38633.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Zamkowy?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Zamkowy w miejscowości Brzeg zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury