Rynek, Brzeg Dolny

Rynek, Brzeg Dolny — gmina miejska Brzeg Dolny, powiat wołowski, woj. dolnośląskie. 19 adresów, kod pocztowy 56-120.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Brzeg Dolny SIMC 0987064
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Brzeg Dolny TERC 0222014
Powiat
wołowski
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
56-120
Numery
1 – 23

Adresy — Rynek (19)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 156-12051.25855216.719404
Rynek 256-12051.25863916.719654
Rynek 356-12051.25874816.719967
Rynek 456-12051.25892716.720161
Rynek 556-12051.25902116.720081
Rynek 5A56-12051.25911516.720228
Rynek 656-12051.25912316.720002
Rynek 756-12051.25950616.719691
Rynek 856-12051.25965016.719576
Rynek 956-12051.25962916.719303
Rynek 1056-12051.25957316.719125
Rynek 1156-12051.25950916.718944
Rynek 1256-12051.25942216.718678
Rynek 1456-12051.25926716.718271
Rynek 1556-12051.25908616.717904
Rynek 1856-12051.25885916.718152
Rynek 2156-12051.25844216.718500
Rynek 2256-12051.25831716.718753
Rynek 2356-12051.25845516.719140

Zabudowa — Rynek, Brzeg Dolny

10,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
47,4%w budynkach wielorodzinnych
42,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,8kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 19 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
17 mdo najbliższego przystanku
977 mdo stacji kolejowej Brzeg Dolny
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Brzeg Dolny, ul. Rynek 2 perony/słupki17 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg Dolny, ul. Puka / Aleje Jerozolimskie477 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg Dolny, ul. Mickiewicza530 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg Dolny, ul. Odrodzenia638 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brzeg Dolny, Al. Jerozolimskie-Odrodzenia654 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29, 56-120 Brzeg Dolny1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9 … 23 (19 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Brzeg Dolny

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7477 zł/m²miejscowość: Brzeg Dolny · 239 transakcji
typowo 6233–8767 zł/m², mediana ceny 370 000 zł, śr. 50,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
8216 zł/m²18
2025 I półr.
7604 zł/m²93
2025 II półr.
7293 zł/m²46
2026 I półr.
7131 zł/m²61
2026 II półr.
8544 zł/m²21

Inne ulice — Brzeg Dolny

Wszystkie ulice: Brzeg Dolny →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Brzeg Dolny?

Wszystkie 19 adresy przy Rynek (Brzeg Dolny) mają kod pocztowy 56-120.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Brzeg Dolny)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Brzeg Dolny to 0987064. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0987064 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Brzeg Dolny zarejestrowano 19 punktów adresowych (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury