Osiedle Kolorowe, Bystrzyca Kłodzka

Osiedle Kolorowe, Bystrzyca Kłodzka — gmina miejska Bystrzyca Kłodzka, powiat kłodzki, woj. dolnośląskie. 16 adresów, kod pocztowy 57-500.

Nazwa
Osiedle Kolorowe
Miejscowość
Bystrzyca Kłodzka SIMC 0983899
ULIC (TERYT)
30541
Gmina
Bystrzyca Kłodzka TERC 0208064
Powiat
kłodzki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-500
Numery
1 – 16

Adresy — Osiedle Kolorowe (16)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Kolorowe 157-50050.30556116.635794
Osiedle Kolorowe 257-50050.30558716.635700
Osiedle Kolorowe 357-50050.30552316.635420
Osiedle Kolorowe 457-50050.30554816.635328
Osiedle Kolorowe 557-50050.30562216.635086
Osiedle Kolorowe 657-50050.30564816.634996
Osiedle Kolorowe 757-50050.30578716.634924
Osiedle Kolorowe 857-50050.30584716.634965
Osiedle Kolorowe 957-50050.30598116.635062
Osiedle Kolorowe 1057-50050.30604316.635104
Osiedle Kolorowe 1157-50050.30609816.635322
Osiedle Kolorowe 1257-50050.30607016.635413
Osiedle Kolorowe 1357-50050.30599716.635656
Osiedle Kolorowe 1457-50050.30596816.635750
Osiedle Kolorowe 1557-50050.30579016.635847
Osiedle Kolorowe 1657-50050.30576316.635941

Zabudowa — Osiedle Kolorowe, Bystrzyca Kłodzka

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1kondygnacji średnio, najwyższy: 1

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Kolorowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
303 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Bystrzyca Kłodzka
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Strażacka - Os. Szkolne 2 perony/słupki303 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bystrzyca Kłodzka, ul. Wojska Polskiego562 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy, ul. Wojska Polskiego 68, 57-500 Bystrzyca Kłodzka1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 16 (16 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Kolorowe, Bystrzyca Kłodzka

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

3014 zł/m²miejscowość: Bystrzyca Kłodzka · 62 transakcje
typowo 2477–4685 zł/m², mediana ceny 157 000 zł, śr. 52,6 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
3163 zł/m²7
2025 I półr.
2984 zł/m²31
2025 II półr.
2902 zł/m²24

Inne ulice — Bystrzyca Kłodzka

Wszystkie ulice: Bystrzyca Kłodzka →

Osiedle Kolorowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Kolorowe w miejscowości Bystrzyca Kłodzka?

Wszystkie 16 adresy przy Osiedle Kolorowe (Bystrzyca Kłodzka) mają kod pocztowy 57-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Kolorowe (Bystrzyca Kłodzka)?

Identyfikator ULIC to 30541, a SIMC miejscowości Bystrzyca Kłodzka to 0983899. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0983899 + 30541.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Kolorowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Kolorowe w miejscowości Bystrzyca Kłodzka zarejestrowano 16 punktów adresowych (numery od 1 do 16).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury