Osiedle Zacisze, Chachalnia

Osiedle Zacisze, Chachalnia — gmina Zduny, powiat krotoszyński, woj. wielkopolskie. 8 adresów, kod pocztowy 63-760.

Nazwa
Osiedle Zacisze
Miejscowość
Chachalnia SIMC 0210973
ULIC (TERYT)
32993
Gmina
Zduny TERC 3012065
Powiat
krotoszyński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-760
Numery
1 – 15C

Adresy — Osiedle Zacisze (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zacisze 163-76051.63924517.422673
Osiedle Zacisze 263-76051.63913217.423437
Osiedle Zacisze 663-76051.64138017.423633
Osiedle Zacisze 763-76051.64139917.423319
Osiedle Zacisze 1163-76051.64049917.423745
Osiedle Zacisze 1263-76051.64086517.424743
Osiedle Zacisze 1363-76051.63925317.423891
Osiedle Zacisze 15C63-76051.63946717.426361

Zabudowa — Osiedle Zacisze, Chachalnia

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 7 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zacisze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
433 mdo najbliższego przystanku
4 kmdo stacji kolejowej Zduny
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chachalnia OSP433 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chachalnia, Graniczna 2 perony/słupki703 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chachalnia705 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Świetlica wiejska, Chachalnia ul. Wiejska 4, 63-760 Zduny1, 2, 6, 7, 11, 12, 13, 15C

Inne ulice — Chachalnia

Wszystkie ulice: Chachalnia →

Osiedle Zacisze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zacisze w miejscowości Chachalnia?

Wszystkie 8 adresy przy Osiedle Zacisze (Chachalnia) mają kod pocztowy 63-760.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zacisze (Chachalnia)?

Identyfikator ULIC to 32993, a SIMC miejscowości Chachalnia to 0210973. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0210973 + 32993.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zacisze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zacisze w miejscowości Chachalnia zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 15C).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury