Plac Warszawski, Chałupki

Plac Warszawski, Chałupki — gmina Krzyżanowice, powiat raciborski, woj. śląskie. 22 adresy, kod pocztowy 47-460.

Nazwa
Plac Warszawski
Miejscowość
Chałupki SIMC 0215479
ULIC (TERYT)
33845
Gmina
Krzyżanowice TERC 2411042
Powiat
raciborski
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
47-460
Numery
1 – 22

Adresy — Plac Warszawski (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Warszawski 147-46049.92613618.314123
Plac Warszawski 247-46049.92608918.314162
Plac Warszawski 347-46049.92604018.314203
Plac Warszawski 447-46049.92600718.314228
Plac Warszawski 547-46049.92580118.314391
Plac Warszawski 647-46049.92573218.314454
Plac Warszawski 747-46049.92575218.314832
Plac Warszawski 847-46049.92568918.314884
Plac Warszawski 947-46049.92557818.314740
Plac Warszawski 1047-46049.92555318.314662
Plac Warszawski 1147-46049.92553118.314571
Plac Warszawski 1247-46049.92550318.314484
Plac Warszawski 1347-46049.92546618.314399
Plac Warszawski 1447-46049.92543618.314314
Plac Warszawski 1547-46049.92546718.314204
Plac Warszawski 1647-46049.92552018.314162
Plac Warszawski 1747-46049.92563218.314269
Plac Warszawski 1847-46049.92574218.314227
Plac Warszawski 1947-46049.92593918.314085
Plac Warszawski 2047-46049.92598718.314039
Plac Warszawski 2147-46049.92603218.314005
Plac Warszawski 2247-46049.92608218.313965

Zabudowa — Plac Warszawski, Chałupki

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Warszawski

słabadostępność komunikacyjna (66 pkt)
167 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
205 mdo stacji kolejowej Chałupki
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chałupki Bogumińska167 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chałupki 3 perony/słupki205 mECICS71S7866 04:46–04:05 (po północy)
Chałupki Skrzyżowanie 2 perony/słupki263 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chałupki Szkoła519 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Świetlica w Chałupkach, ul. Fabryczna 5, 47-460 Chałupki1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 22 (22 numerów)

Inne ulice — Chałupki

Wszystkie ulice: Chałupki →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Warszawski w miejscowości Chałupki?

Wszystkie 22 adresy przy Plac Warszawski (Chałupki) mają kod pocztowy 47-460.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Warszawski (Chałupki)?

Identyfikator ULIC to 33845, a SIMC miejscowości Chałupki to 0215479. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0215479 + 33845.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Warszawski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Warszawski w miejscowości Chałupki zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury