Osiedle Komanie, Chocznia

Osiedle Komanie, Chocznia — gmina Wadowice, powiat wadowicki, woj. małopolskie. 44 adresy, kod pocztowy 34-123.

Nazwa
Osiedle Komanie
Miejscowość
Chocznia SIMC 0073944
ULIC (TERYT)
58137
Gmina
Wadowice TERC 1218095
Powiat
wadowicki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-123
Numery
1 – 68

Adresy — Osiedle Komanie (44)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Komanie 134-12349.87675019.462790
Osiedle Komanie 1a34-12349.87630819.462958
Osiedle Komanie 1B34-12349.87650119.462501
Osiedle Komanie 234-12349.87717419.463956
Osiedle Komanie 434-12349.87702319.464868
Osiedle Komanie 734-12349.87620719.465686
Osiedle Komanie 834-12349.87583619.466320
Osiedle Komanie 934-12349.87592819.466082
Osiedle Komanie 1034-12349.87539019.466699
Osiedle Komanie 1134-12349.87538719.466441
Osiedle Komanie 11A34-12349.87499619.466906
Osiedle Komanie 1234-12349.87579019.465901
Osiedle Komanie 1334-12349.87547819.466091
Osiedle Komanie 1434-12349.87532219.465921
Osiedle Komanie 1634-12349.87518619.465830
Osiedle Komanie 1734-12349.87520719.466170
Osiedle Komanie 1834-12349.87504519.466282
Osiedle Komanie 1934-12349.87444219.466122
Osiedle Komanie 2034-12349.87453119.465707
Osiedle Komanie 2134-12349.87416119.466394
Osiedle Komanie 2234-12349.87429019.466601
Osiedle Komanie 2434-12349.87432019.466653
Osiedle Komanie 2534-12349.87449019.466777
Osiedle Komanie 2634-12349.87442619.467293
Osiedle Komanie 2734-12349.87452619.467814
Osiedle Komanie 2834-12349.87429819.468260
Osiedle Komanie 2934-12349.87487819.467349
Osiedle Komanie 3034-12349.87516519.467300
Osiedle Komanie 3134-12349.87510719.467619
Osiedle Komanie 3234-12349.87515719.467965
Osiedle Komanie 3334-12349.87473419.468397
Osiedle Komanie 3434-12349.87447519.468925
Osiedle Komanie 3534-12349.87461919.467913
Osiedle Komanie 3634-12349.87507619.468551
Osiedle Komanie 3834-12349.87511319.468865
Osiedle Komanie 3934-12349.87560319.468208
Osiedle Komanie 4034-12349.87542519.468788
Osiedle Komanie 4134-12349.87522719.469135
Osiedle Komanie 4334-12349.87531719.469562
Osiedle Komanie 4434-12349.87481619.470061
Osiedle Komanie 6234-12349.87614419.470976
Osiedle Komanie 6534-12349.87638919.471756
Osiedle Komanie 6634-12349.87645819.472030
Osiedle Komanie 6834-12349.87667019.472827

Zabudowa — Osiedle Komanie, Chocznia

90%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
10%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 40 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Komanie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
406 mdo najbliższego przystanku
1,1 kmdo stacji kolejowej Chocznia
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chocznia „granica” 2 perony/słupki406 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chocznia Kościół 2 perony/słupki576 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 11Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni, ul. Główna 1, 34-123 Chocznia1, 1a, 1B, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11 … 68 (44 numerów)

Inne ulice — Chocznia

Wszystkie ulice: Chocznia →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Komanie w miejscowości Chocznia?

Wszystkie 44 adresy przy Osiedle Komanie (Chocznia) mają kod pocztowy 34-123.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Komanie (Chocznia)?

Identyfikator ULIC to 58137, a SIMC miejscowości Chocznia to 0073944. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0073944 + 58137.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Komanie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Komanie w miejscowości Chocznia zarejestrowano 44 punkty adresowe (numery od 1 do 68).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury