Osiedle Tumbewa, Chróścina

Osiedle Tumbewa, Chróścina — gmina Skoroszyce, powiat nyski, woj. opolskie. 28 adresów, kod pocztowy 48-320.

Nazwa
Osiedle Tumbewa
Miejscowość
Chróścina SIMC 0502931
ULIC (TERYT)
51528
Gmina
Skoroszyce TERC 1607092
Powiat
nyski
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
48-320
Numery
1 – 27

Adresy — Osiedle Tumbewa (28)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Tumbewa 148-32050.62454917.371099
Osiedle Tumbewa 248-32050.62448017.370612
Osiedle Tumbewa 348-32050.62438017.370419
Osiedle Tumbewa 448-32050.62413817.370949
Osiedle Tumbewa 548-32050.62405217.370775
Osiedle Tumbewa 648-32050.62389117.371217
Osiedle Tumbewa 748-32050.62380817.371046
Osiedle Tumbewa 848-32050.62370717.371017
Osiedle Tumbewa 948-32050.62358917.370780
Osiedle Tumbewa 1048-32050.62357017.370416
Osiedle Tumbewa 1148-32050.62370217.370260
Osiedle Tumbewa 1248-32050.62376417.370098
Osiedle Tumbewa 1348-32050.62388817.369938
Osiedle Tumbewa 1448-32050.62413317.369512
Osiedle Tumbewa 14a48-32050.62422217.369846
Osiedle Tumbewa 1548-32050.62410617.371697
Osiedle Tumbewa 1648-32050.62397617.371794
Osiedle Tumbewa 1748-32050.62382617.371843
Osiedle Tumbewa 1848-32050.62367617.371934
Osiedle Tumbewa 1948-32050.62418717.372129
Osiedle Tumbewa 2048-32050.62408817.372765
Osiedle Tumbewa 2148-32050.62395017.372927
Osiedle Tumbewa 2248-32050.62354717.372497
Osiedle Tumbewa 2348-32050.62341617.372683
Osiedle Tumbewa 2448-32050.62328117.372854
Osiedle Tumbewa 2548-32050.62351717.371546
Osiedle Tumbewa 2648-32050.62337917.371692
Osiedle Tumbewa 2748-32050.62324817.371865

Zabudowa — Osiedle Tumbewa, Chróścina

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
96,3%w budynkach wielorodzinnych
3,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 27 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Tumbewa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
119 mdo najbliższego przystanku
935 mdo stacji kolejowej Chróścina Nyska
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chróścina, Szkoła119 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chróścina554 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pniewie, Skrzyżowanie772 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Szkoła Podstawowa w Chróścinie, Chróścina ul. Szkolna 1, 48-320 Skoroszyce1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 27 (28 numerów)

Inne ulice — Chróścina

Wszystkie ulice: Chróścina →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Tumbewa w miejscowości Chróścina?

Wszystkie 28 adresy przy Osiedle Tumbewa (Chróścina) mają kod pocztowy 48-320.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Tumbewa (Chróścina)?

Identyfikator ULIC to 51528, a SIMC miejscowości Chróścina to 0502931. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0502931 + 51528.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Tumbewa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Tumbewa w miejscowości Chróścina zarejestrowano 28 punktów adresowych (numery od 1 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury