Aleja Henryka, Chrzanów

Aleja Henryka, Chrzanów — gmina miejska Chrzanów, powiat chrzanowski, woj. małopolskie. 74 adresy, kod pocztowy 32-500.

Nazwa
Aleja Henryka
Miejscowość
Chrzanów SIMC 0938982
ULIC (TERYT)
40382
Gmina
Chrzanów TERC 1203034
Powiat
chrzanowski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-500
Numery
1 – 75

Adresy — Aleja Henryka (74)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Henryka 132-50050.14320519.403083
Aleja Henryka 232-50050.14324819.402935
Aleja Henryka 332-50050.14306619.403006
Aleja Henryka 3A32-50050.14302419.403297
Aleja Henryka 432-50050.14312919.402870
Aleja Henryka 532-50050.14291319.402921
Aleja Henryka 5a32-50050.14299219.402966
Aleja Henryka 5b32-50050.14280419.403169
Aleja Henryka 632-50050.14299219.402795
Aleja Henryka 732-50050.14271419.402815
Aleja Henryka 832-50050.14280419.402693
Aleja Henryka 1032-50050.14251919.402538
Aleja Henryka 10a32-50050.14259919.402581
Aleja Henryka 11a32-50050.14223719.402845
Aleja Henryka 1232-50050.14233719.402434
Aleja Henryka 12a32-50050.14248619.402224
Aleja Henryka 13a32-50050.14212219.402769
Aleja Henryka 1432-50050.14212219.402325
Aleja Henryka 14A32-50050.14212719.402068
Aleja Henryka 1532-50050.14205319.402456
Aleja Henryka 15a32-50050.14199919.402693
Aleja Henryka 1632-50050.14201119.402011
Aleja Henryka 1732-50050.14190419.402379
Aleja Henryka 1832-50050.14136819.401751
Aleja Henryka 1932-50050.14176319.402303
Aleja Henryka 2032-50050.14103519.401577
Aleja Henryka 2132-50050.14161219.402223
Aleja Henryka 2232-50050.14072819.401410
Aleja Henryka 2332-50050.14130519.402159
Aleja Henryka 2432-50050.14047819.401301
Aleja Henryka 2532-50050.14113919.402092
Aleja Henryka 2632-50050.14023919.401192
Aleja Henryka 2732-50050.14100119.402020
Aleja Henryka 2832-50050.13979919.400928
Aleja Henryka 2932-50050.14081719.401944
Aleja Henryka 3032-50050.13961419.400833
Aleja Henryka 3132-50050.14063419.401831
Aleja Henryka 31a32-50050.14056919.402093
Aleja Henryka 3232-50050.13947019.400756
Aleja Henryka 3332-50050.14040419.401705
Aleja Henryka 3432-50050.13932119.400677
Aleja Henryka 3532-50050.14017219.401585
Aleja Henryka 35a32-50050.14027619.401956
Aleja Henryka 3632-50050.13910219.400555
Aleja Henryka 3732-50050.13983919.401401
Aleja Henryka 3832-50050.13898519.400498
Aleja Henryka 3932-50050.13970019.401325
Aleja Henryka 4032-50050.13865019.400352
Aleja Henryka 4132-50050.13955019.401243
Aleja Henryka 41a32-50050.13949819.401786
Aleja Henryka 4232-50050.13849619.400268
Aleja Henryka 4332-50050.13910319.401044
Aleja Henryka 4432-50050.13815419.400113
Aleja Henryka 4532-50050.13888319.400940
Aleja Henryka 4632-50050.13771919.399829
Aleja Henryka 4832-50050.13747819.399706
Aleja Henryka 4932-50050.13849919.400681
Aleja Henryka 5132-50050.13824719.400579
Aleja Henryka 52a32-50050.13715119.399238
Aleja Henryka 5332-50050.13808119.400465
Aleja Henryka 5432-50050.13649719.398607
Aleja Henryka 5532-50050.13793619.400375
Aleja Henryka 5732-50050.13775419.400594
Aleja Henryka 5832-50050.13545119.398601
Aleja Henryka 5932-50050.13754219.400677
Aleja Henryka 6032-50050.13529119.398546
Aleja Henryka 6132-50050.13728119.400090
Aleja Henryka 6332-50050.13585419.399330
Aleja Henryka 63A32-50050.13619719.399508
Aleja Henryka 6432-50050.13474419.398237
Aleja Henryka 6532-50050.13572119.399263
Aleja Henryka 6632-50050.13464419.398184
Aleja Henryka 6732-50050.13559519.399179
Aleja Henryka 7532-50050.13483919.398740

Zabudowa — Aleja Henryka, Chrzanów

18,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
40,5%w budynkach wielorodzinnych
40,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,6kondygnacji średnio, najwyższy: 5
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 74 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Henryka

słabadostępność komunikacyjna (11 pkt)
307 mdo najbliższego przystanku
3linii w promieniu 800 m
667 mdo stacji kolejowej Chrzanów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Sienna 2 perony/słupki307 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grzybowskiego 2 perony/słupki353 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek420 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Podwale474 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Głowackiego 2 perony/słupki479 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Park567 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Śródmieście605 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chrzanów Plac Tysiąclecia610 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kusocińskiego616 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chrzanów Kolejowa628 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kolejowa655 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Chrzanów 2 perony/słupki667 mK7PK32SKA342 03:46–23:39

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa Nr 3 w Chrzanowie, ul. Aleja Henryka 43, 32-500 Chrzanów1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5a, 5b, 6, 7 … 61 (64 numerów)
nr 6I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, 32-500 Chrzanów54, 58, 60, 63, 63A, 64, 65, 66, 67, 75

Inne ulice — Chrzanów

Wszystkie ulice: Chrzanów →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Henryka w miejscowości Chrzanów?

Wszystkie 74 adresy przy Aleja Henryka (Chrzanów) mają kod pocztowy 32-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Henryka (Chrzanów)?

Identyfikator ULIC to 40382, a SIMC miejscowości Chrzanów to 0938982. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0938982 + 40382.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Henryka?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Henryka w miejscowości Chrzanów zarejestrowano 74 punkty adresowe (numery od 1 do 75).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury