Osiedle Zajazd, Cichowo

Osiedle Zajazd, Cichowo — gmina Krzywiń, powiat kościański, woj. wielkopolskie. 64 adresy, kod pocztowy 64-010.

Nazwa
Osiedle Zajazd
Miejscowość
Cichowo SIMC 0372530
ULIC (TERYT)
46761
Gmina
Krzywiń TERC 3011045
Powiat
kościański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-010
Numery
1 – 73

Adresy — Osiedle Zajazd (64)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zajazd 164-01051.99310116.978868
Osiedle Zajazd 264-01051.99354716.978947
Osiedle Zajazd 364-01051.99420816.978488
Osiedle Zajazd 464-01051.99425716.978093
Osiedle Zajazd 564-01051.99419616.977888
Osiedle Zajazd 664-01051.99432116.977578
Osiedle Zajazd 764-01051.99434816.977344
Osiedle Zajazd 864-01051.99442016.976796
Osiedle Zajazd 964-01051.99448016.976336
Osiedle Zajazd 1064-01051.99453416.976127
Osiedle Zajazd 1164-01051.99420416.976122
Osiedle Zajazd 1364-01051.99358316.977011
Osiedle Zajazd 1464-01051.99374616.976890
Osiedle Zajazd 1564-01051.99390216.976780
Osiedle Zajazd 1664-01051.99405916.976673
Osiedle Zajazd 1764-01051.99421316.976536
Osiedle Zajazd 1864-01051.99433016.976485
Osiedle Zajazd 1964-01051.99423116.976965
Osiedle Zajazd 2064-01051.99406216.977066
Osiedle Zajazd 2164-01051.99390316.977204
Osiedle Zajazd 2264-01051.99371316.977406
Osiedle Zajazd 2364-01051.99372916.977724
Osiedle Zajazd 2464-01051.99377516.978032
Osiedle Zajazd 2564-01051.99381516.978318
Osiedle Zajazd 2664-01051.99401116.978523
Osiedle Zajazd 2764-01051.99358616.978142
Osiedle Zajazd 2864-01051.99354616.977893
Osiedle Zajazd 2964-01051.99348516.977489
Osiedle Zajazd 3064-01051.99342116.977127
Osiedle Zajazd 3164-01051.99328016.977205
Osiedle Zajazd 3264-01051.99306916.977303
Osiedle Zajazd 3464-01051.99307916.977686
Osiedle Zajazd 3564-01051.99285116.978044
Osiedle Zajazd 3664-01051.99311616.978092
Osiedle Zajazd 3764-01051.99331716.978137
Osiedle Zajazd 3864-01051.99266016.978166
Osiedle Zajazd 3964-01051.99257616.977982
Osiedle Zajazd 4064-01051.99246016.977745
Osiedle Zajazd 4164-01051.99269416.977647
Osiedle Zajazd 4264-01051.99284416.977518
Osiedle Zajazd 4364-01051.99287116.977016
Osiedle Zajazd 4464-01051.99253716.977133
Osiedle Zajazd 4564-01051.99239716.977239
Osiedle Zajazd 4664-01051.99217916.977357
Osiedle Zajazd 4764-01051.99203916.977163
Osiedle Zajazd 4964-01051.99184416.976856
Osiedle Zajazd 5064-01051.99209016.976651
Osiedle Zajazd 5264-01051.99238116.976316
Osiedle Zajazd 5364-01051.99252016.976347
Osiedle Zajazd 5464-01051.99274616.976419
Osiedle Zajazd 5564-01051.99292316.976477
Osiedle Zajazd 5664-01051.99307916.976470
Osiedle Zajazd 5764-01051.99320316.976194
Osiedle Zajazd 5964-01051.99290416.976135
Osiedle Zajazd 6064-01051.99300116.975676
Osiedle Zajazd 6264-01051.99282216.975232
Osiedle Zajazd 6364-01051.99272416.975495
Osiedle Zajazd 6464-01051.99270716.975798
Osiedle Zajazd 6564-01051.99263916.976063
Osiedle Zajazd 6664-01051.99234916.975945
Osiedle Zajazd 6964-01051.99207716.975734
Osiedle Zajazd 7064-01051.99198016.975974
Osiedle Zajazd 7164-01051.99198816.976303
Osiedle Zajazd 7364-01051.99152916.976118

Zabudowa — Osiedle Zajazd, Cichowo

66,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
33,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 63 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zajazd

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
122 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Cichowo122 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Świetlica Wiejska w Mościszkach, Mościszki 41A, 64-010 Krzywiń1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 73 (64 numerów)

Inne ulice — Cichowo

Wszystkie ulice: Cichowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zajazd w miejscowości Cichowo?

Wszystkie 64 adresy przy Osiedle Zajazd (Cichowo) mają kod pocztowy 64-010.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zajazd (Cichowo)?

Identyfikator ULIC to 46761, a SIMC miejscowości Cichowo to 0372530. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0372530 + 46761.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zajazd?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zajazd w miejscowości Cichowo zarejestrowano 64 punkty adresowe (numery od 1 do 73).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury