Osiedle Porąbki, Czastary

Osiedle Porąbki, Czastary — gmina Czastary, powiat wieruszowski, woj. łódzkie. 23 adresy, kod pocztowy 98-410.

Nazwa
Osiedle Porąbki
Miejscowość
Czastary SIMC 0196032
ULIC (TERYT)
58790
Gmina
Czastary TERC 1018022
Powiat
wieruszowski
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
98-410
Numery
1 – 29

Adresy — Osiedle Porąbki (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Porąbki 198-41051.26438118.330624
Osiedle Porąbki 398-41051.26482118.330473
Osiedle Porąbki 498-41051.26497318.330604
Osiedle Porąbki 598-41051.26513318.330847
Osiedle Porąbki 798-41051.26512318.331315
Osiedle Porąbki 898-41051.26505818.331631
Osiedle Porąbki 998-41051.26504618.331891
Osiedle Porąbki 1098-41051.26503518.332163
Osiedle Porąbki 1298-41051.26502618.332706
Osiedle Porąbki 1498-41051.26473818.332984
Osiedle Porąbki 1598-41051.26484718.332713
Osiedle Porąbki 1698-41051.26485618.332433
Osiedle Porąbki 1998-41051.26486818.331596
Osiedle Porąbki 2098-41051.26485618.331338
Osiedle Porąbki 2198-41051.26486918.331092
Osiedle Porąbki 2298-41051.26436218.331001
Osiedle Porąbki 2398-41051.26437818.331311
Osiedle Porąbki 2498-41051.26434818.331584
Osiedle Porąbki 2598-41051.26436918.331846
Osiedle Porąbki 2698-41051.26432018.332113
Osiedle Porąbki 2798-41051.26433918.332418
Osiedle Porąbki 2898-41051.26433518.332660
Osiedle Porąbki 2998-41051.26437918.332955

Zabudowa — Osiedle Porąbki, Czastary

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Porąbki

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Czastarach, ul. Szkolna 4, 98-410 Czastary1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14 … 29 (23 numerów)

Inne ulice — Czastary

Wszystkie ulice: Czastary →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Porąbki w miejscowości Czastary?

Wszystkie 23 adresy przy Osiedle Porąbki (Czastary) mają kod pocztowy 98-410.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Porąbki (Czastary)?

Identyfikator ULIC to 58790, a SIMC miejscowości Czastary to 0196032. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0196032 + 58790.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Porąbki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Porąbki w miejscowości Czastary zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 1 do 29).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury