Osiedle Cieniste, Dalki

Osiedle Cieniste, Dalki — gmina Gniezno, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 20 adresów, kod pocztowy 62-200.

Nazwa
Osiedle Cieniste
Miejscowość
Dalki SIMC 0583361
ULIC (TERYT)
58327
Gmina
Gniezno TERC 3003032
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-200
Numery
1 – 30a

Adresy — Osiedle Cieniste (20)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Cieniste 162-20052.51227617.561239
Osiedle Cieniste 362-20052.51214717.561776
Osiedle Cieniste 662-20052.51150717.562253
Osiedle Cieniste 762-20052.51129417.562363
Osiedle Cieniste 962-20052.51083117.562704
Osiedle Cieniste 1062-20052.51064317.562857
Osiedle Cieniste 1162-20052.51032617.563113
Osiedle Cieniste 1262-20052.50985917.562714
Osiedle Cieniste 1362-20052.51022617.562659
Osiedle Cieniste 1562-20052.51076817.562295
Osiedle Cieniste 1762-20052.51119517.562008
Osiedle Cieniste 17a62-20052.51133117.561917
Osiedle Cieniste 2062-20052.51119617.561395
Osiedle Cieniste 20a62-20052.51106117.561534
Osiedle Cieniste 2162-20052.51091117.561675
Osiedle Cieniste 2662-20052.51026517.561529
Osiedle Cieniste 2862-20052.51070017.561356
Osiedle Cieniste 28a62-20052.51080417.561246
Osiedle Cieniste 2962-20052.51103317.561118
Osiedle Cieniste 30a62-20052.51137217.560885

Zabudowa — Osiedle Cieniste, Dalki

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 19 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Cieniste

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
157 mdo najbliższego przystanku
3 kmdo stacji kolejowej Gniezno Wąskotorowe
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Dalki Os. Skalne157 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dalki Os. Wichrowe288 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mnichowo794 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Świetlica wiejska w Mnichowie, Mnichowo 14b, 62-200 Mnichowo1, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15 … 30a (20 numerów)

Inne ulice — Dalki

Wszystkie ulice: Dalki →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Cieniste w miejscowości Dalki?

Wszystkie 20 adresy przy Osiedle Cieniste (Dalki) mają kod pocztowy 62-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Cieniste (Dalki)?

Identyfikator ULIC to 58327, a SIMC miejscowości Dalki to 0583361. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0583361 + 58327.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Cieniste?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Cieniste w miejscowości Dalki zarejestrowano 20 punktów adresowych (numery od 1 do 30a).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury