Aleja Marszałka Piłsudskiego, Gdynia

Aleja Marszałka Piłsudskiego, Gdynia — gmina miejska Gdynia, powiat miejski Gdynia, woj. pomorskie. 30 adresów, 4 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Marszałka Piłsudskiego
Miejscowość
Gdynia SIMC 0934100
ULIC (TERYT)
63132
Gmina
Gdynia TERC 2262011
Powiat
Gdynia
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
81-378, 81-382, 81-388, 81-406
Numery
1 – 56

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
81-3782, 4, 8-12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 … 46A (22 numerów)
81-38248, 50, 52/54
81-38856
81-4061, 7, 9, 11

Adresy — Aleja Marszałka Piłsudskiego (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Marszałka Piłsudskiego 181-40654.50787218.551310
Aleja Marszałka Piłsudskiego 281-37854.50821518.552370
Aleja Marszałka Piłsudskiego 481-37854.50825018.551495
Aleja Marszałka Piłsudskiego 781-40654.50838718.542627
Aleja Marszałka Piłsudskiego 8-1281-37854.50813518.550659
Aleja Marszałka Piłsudskiego 981-40654.50813618.539656
Aleja Marszałka Piłsudskiego 1181-40654.50916318.537499
Aleja Marszałka Piłsudskiego 1481-37854.50810618.550010
Aleja Marszałka Piłsudskiego 1681-37854.50810118.549609
Aleja Marszałka Piłsudskiego 1881-37854.50831218.547177
Aleja Marszałka Piłsudskiego 2081-37854.50844218.546283
Aleja Marszałka Piłsudskiego 2281-37854.50847218.546081
Aleja Marszałka Piłsudskiego 2481-37854.50851118.545810
Aleja Marszałka Piłsudskiego 2681-37854.50855018.545545
Aleja Marszałka Piłsudskiego 2881-37854.50870518.544598
Aleja Marszałka Piłsudskiego 3081-37854.50902818.544734
Aleja Marszałka Piłsudskiego 3281-37854.50879918.543955
Aleja Marszałka Piłsudskiego 32A81-37854.50884718.543646
Aleja Marszałka Piłsudskiego 3481-37854.50912218.544098
Aleja Marszałka Piłsudskiego 3681-37854.50889318.543319
Aleja Marszałka Piłsudskiego 36A81-37854.50894018.543001
Aleja Marszałka Piłsudskiego 3881-37854.50921418.543468
Aleja Marszałka Piłsudskiego 4081-37854.50898818.542670
Aleja Marszałka Piłsudskiego 4281-37854.50931018.542820
Aleja Marszałka Piłsudskiego 4681-37854.50905718.541607
Aleja Marszałka Piłsudskiego 46A81-37854.50938118.541819
Aleja Marszałka Piłsudskiego 4881-38254.50914318.540983
Aleja Marszałka Piłsudskiego 5081-38254.50926218.540167
Aleja Marszałka Piłsudskiego 52/5481-38254.50947618.538724
Aleja Marszałka Piłsudskiego 5681-38854.50960918.537787

Zabudowa — Aleja Marszałka Piłsudskiego, Gdynia

10%adresów w budynkach jednorodzinnych
46,7%w budynkach wielorodzinnych
43,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,3kondygnacji średnio, najwyższy: 7

Na podstawie 30 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Marszałka Piłsudskiego

średniadostępność komunikacyjna (207 pkt)
173 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
173 mdo stacji kolejowej Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana 2 perony/słupki173 mS1207 całą dobę
Urząd Miasta IV173 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Skwer Plymouth237 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gdynia - Węzeł Franciszki Cegielskiej239 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gdynia - Poznańska 2 perony/słupki293 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Traugutta 2 perony/słupki310 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Witomińska 2 perony/słupki365 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wzgórze Św. Maksymiliana- figurka454 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kilińskiego 2 perony/słupki455 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek463 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Śląska 2 perony/słupki508 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Olsztyńska539 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Ceny mieszkań — Aleja Marszałka Piłsudskiego, Gdynia

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

14 129 zł/m²ulica: Aleja Marszałka Piłsudskiego · 16 transakcji
typowo 12 400–15 574 zł/m², mediana ceny 700 000 zł, śr. 54,8 m²
11 684 zł/m²miejscowość: Gdynia · 5452 transakcje
typowo 9687–14 478 zł/m², mediana ceny 607 335 zł, śr. 57,5 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
15 078 zł/m²4
2025 I półr.
13 889 zł/m²5
2025 II półr.
14 778 zł/m²4
2026 I półr.
13 007 zł/m²3

Inne ulice — Gdynia

Wszystkie ulice: Gdynia →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Marszałka Piłsudskiego w miejscowości Gdynia?

Aleja Marszałka Piłsudskiego (Gdynia) ma 4 kodów pocztowych: 81-378 — nr 2, 4, 8-12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 … 46A (22 numerów); 81-382 — nr 48, 50, 52/54; 81-388 — nr 56; 81-406 — nr 1, 7, 9, 11.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Marszałka Piłsudskiego (Gdynia)?

Identyfikator ULIC to 63132, a SIMC miejscowości Gdynia to 0934100. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0934100 + 63132.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Marszałka Piłsudskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Marszałka Piłsudskiego w miejscowości Gdynia zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 56).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury