Plac Mieszka I, Głogów

Plac Mieszka I, Głogów — gmina miejska Głogów, powiat głogowski, woj. dolnośląskie. 17 adresów, kod pocztowy 67-200.

Nazwa
Plac Mieszka I
Miejscowość
Głogów SIMC 0954082
ULIC (TERYT)
39512
Gmina
Głogów TERC 0203011
Powiat
głogowski
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
67-200
Numery
1 – 22

Adresy — Plac Mieszka I (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Mieszka I 167-20051.64436316.112963
Plac Mieszka I 267-20051.64439316.112385
Plac Mieszka I 367-20051.64424116.112972
Plac Mieszka I 467-20051.64427416.112389
Plac Mieszka I 567-20051.64404116.113341
Plac Mieszka I 667-20051.64415716.112405
Plac Mieszka I 767-20051.64404216.113552
Plac Mieszka I 867-20051.64403116.112148
Plac Mieszka I 967-20051.64406516.113770
Plac Mieszka I 1067-20051.64401516.111932
Plac Mieszka I 1167-20051.64376416.114724
Plac Mieszka I 1267-20051.64401616.111697
Plac Mieszka I 1467-20051.64374216.111700
Plac Mieszka I 1667-20051.64374416.111904
Plac Mieszka I 1867-20051.64371716.112123
Plac Mieszka I 2067-20051.64371716.112332
Plac Mieszka I 2267-20051.64335516.112600

Zabudowa — Plac Mieszka I, Głogów

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
88,2%w budynkach wielorodzinnych
11,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,6kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 17 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Mieszka I

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
295 mdo najbliższego przystanku
1,4 kmdo stacji kolejowej Głogów Krzepów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
K. Sprawiedliwego/Kościół 2 perony/słupki295 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Henryka Brodatego 3 perony/słupki299 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek318 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
K. Sprawiedliwego/Intermarsche377 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek477 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zielona/Górkowa528 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zielona/Górkowo577 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wita Stwosza/Wodna634 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
B. Śmiałego/Ok. Park 2 perony/słupki644 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
K. Sprawiedliwego/TBS 2 perony/słupki650 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
B. Śmiałego/Targowisko673 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek674 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 29Szkoła Podstawowa nr 3, pl. Plac Mieszka I 22, 67-200 Głogów1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 22 (17 numerów)

Ceny mieszkań — Plac Mieszka I, Głogów

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6353 zł/m²miejscowość: Głogów · 792 transakcje
typowo 4982–7552 zł/m², mediana ceny 280 233 zł, śr. 48,3 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5022 zł/m²54
2025 I półr.
5753 zł/m²157
2025 II półr.
6674 zł/m²212
2026 I półr.
6899 zł/m²301
2026 II półr.
5551 zł/m²68

Inne ulice — Głogów

Wszystkie ulice: Głogów →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Mieszka I w miejscowości Głogów?

Wszystkie 17 adresy przy Plac Mieszka I (Głogów) mają kod pocztowy 67-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Mieszka I (Głogów)?

Identyfikator ULIC to 39512, a SIMC miejscowości Głogów to 0954082. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0954082 + 39512.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Mieszka I?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Mieszka I w miejscowości Głogów zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury