Osiedle Kaszubskie, Gniewino

Osiedle Kaszubskie, Gniewino — gmina Gniewino, powiat wejherowski, woj. pomorskie. 24 adresy, kod pocztowy 84-250.

Nazwa
Osiedle Kaszubskie
Miejscowość
Gniewino SIMC 0161720
ULIC (TERYT)
36341
Gmina
Gniewino TERC 2215052
Powiat
wejherowski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
84-250
Numery
1 – 22

Adresy — Osiedle Kaszubskie (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Kaszubskie 184-25054.71734618.028021
Osiedle Kaszubskie 284-25054.71735818.027566
Osiedle Kaszubskie 384-25054.71736818.027101
Osiedle Kaszubskie 484-25054.71738218.026655
Osiedle Kaszubskie 584-25054.71647618.027699
Osiedle Kaszubskie 684-25054.71675218.027871
Osiedle Kaszubskie 784-25054.71705718.028240
Osiedle Kaszubskie 884-25054.71666618.028832
Osiedle Kaszubskie 984-25054.71694718.029010
Osiedle Kaszubskie 1084-25054.71701118.029689
Osiedle Kaszubskie 1184-25054.71653518.029558
Osiedle Kaszubskie 1284-25054.71636418.028873
Osiedle Kaszubskie 1384-25054.71633518.029835
Osiedle Kaszubskie 1484-25054.71651718.027159
Osiedle Kaszubskie 1584-25054.71664718.026483
Osiedle Kaszubskie 1684-25054.71700718.026932
Osiedle Kaszubskie 1784-25054.71716018.026037
Osiedle Kaszubskie 1884-25054.71749918.026144
Osiedle Kaszubskie 1984-25054.71778918.026334
Osiedle Kaszubskie 2084-25054.71608718.030184
Osiedle Kaszubskie 2184-25054.71789618.029422
Osiedle Kaszubskie 21A84-25054.71798618.030287
Osiedle Kaszubskie 21B84-25054.71813318.030044
Osiedle Kaszubskie 2284-25054.71674918.026049

Zabudowa — Osiedle Kaszubskie, Gniewino

4,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
87,5%w budynkach wielorodzinnych
8,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,5kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 24 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Kaszubskie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
50 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Gniewino Osiedle 2 perony/słupki50 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gniewino szkoła542 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Szkolna 1, 84-250 Gniewino1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 22 (24 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Kaszubskie, Gniewino

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4656 zł/m²ulica: Osiedle Kaszubskie · 8 transakcji
typowo 4230–5654 zł/m², mediana ceny 200 000 zł, śr. 43 m²
6047 zł/m²miejscowość: Gniewino · 16 transakcji
typowo 4509–7145 zł/m², mediana ceny 227 865 zł, śr. 41,3 m²

Inne ulice — Gniewino

Wszystkie ulice: Gniewino →

Osiedle Kaszubskie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Kaszubskie w miejscowości Gniewino?

Wszystkie 24 adresy przy Osiedle Kaszubskie (Gniewino) mają kod pocztowy 84-250.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Kaszubskie (Gniewino)?

Identyfikator ULIC to 36341, a SIMC miejscowości Gniewino to 0161720. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0161720 + 36341.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Kaszubskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Kaszubskie w miejscowości Gniewino zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury