Aleja II, Górki-Izabelin

Aleja II, Górki-Izabelin — gmina Mogielnica, powiat grójecki, woj. mazowieckie. 17 adresów, kod pocztowy 05-640.

Nazwa
Aleja II
Miejscowość
Górki-Izabelin SIMC 0629301
ULIC (TERYT)
00188
Gmina
Mogielnica TERC 1406075
Powiat
grójecki
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-640
Numery
3 – 40

Adresy — Aleja II (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja II 305-64051.70416520.732003
Aleja II 505-64051.70438720.732026
Aleja II 805-64051.70425420.732530
Aleja II 905-64051.70471320.732528
Aleja II 1305-64051.70516720.732783
Aleja II 1605-64051.70505520.733234
Aleja II 1705-64051.70551120.733197
Aleja II 2205-64051.70560520.733747
Aleja II 22a05-64051.70558420.734065
Aleja II 2405-64051.70574820.734139
Aleja II 2505-64051.70627420.734010
Aleja II 2605-64051.70601620.734178
Aleja II 2705-64051.70648720.734284
Aleja II 2805-64051.70617520.734399
Aleja II 3605-64051.70688820.735088
Aleja II 3805-64051.70715620.735370
Aleja II 4005-64051.70741320.735412

Zabudowa — Aleja II, Górki-Izabelin

88,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
11,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 17 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
236 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Górki-Izabelin 2 perony/słupki236 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Publiczna Szkoła Podstawowa w Mogielnicy, ul. Przylesie 10, 05-640 Mogielnica3, 5, 8, 9, 13, 16, 17, 22, 22a, 24 … 40 (17 numerów)

Inne ulice — Górki-Izabelin

Wszystkie ulice: Górki-Izabelin →

Aleja II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja II w miejscowości Górki-Izabelin?

Wszystkie 17 adresy przy Aleja II (Górki-Izabelin) mają kod pocztowy 05-640.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja II (Górki-Izabelin)?

Identyfikator ULIC to 00188, a SIMC miejscowości Górki-Izabelin to 0629301. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0629301 + 00188.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja II w miejscowości Górki-Izabelin zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 3 do 40).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury