Osiedle Leszka Białego, Goślinowo

Osiedle Leszka Białego, Goślinowo — gmina Gniezno, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 38 adresów, kod pocztowy 62-200.

Nazwa
Osiedle Leszka Białego
Miejscowość
Goślinowo SIMC 0583409
ULIC (TERYT)
41458
Gmina
Gniezno TERC 3003032
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-200
Numery
1 – 66

Adresy — Osiedle Leszka Białego (38)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Leszka Białego 162-20052.57633817.628231
Osiedle Leszka Białego 262-20052.57612417.628296
Osiedle Leszka Białego 362-20052.57596317.628335
Osiedle Leszka Białego 462-20052.57573917.628409
Osiedle Leszka Białego 562-20052.57560817.628441
Osiedle Leszka Białego 662-20052.57539617.628517
Osiedle Leszka Białego 762-20052.57525617.628547
Osiedle Leszka Białego 862-20052.57503517.628618
Osiedle Leszka Białego 962-20052.57490417.628659
Osiedle Leszka Białego 1062-20052.57468517.628709
Osiedle Leszka Białego 1162-20052.57454917.628760
Osiedle Leszka Białego 1262-20052.57433317.628818
Osiedle Leszka Białego 1362-20052.57419217.628855
Osiedle Leszka Białego 1562-20052.57382317.628937
Osiedle Leszka Białego 1662-20052.57362717.629015
Osiedle Leszka Białego 2062-20052.57274017.629269
Osiedle Leszka Białego 2162-20052.57252917.629307
Osiedle Leszka Białego 2262-20052.57232817.629359
Osiedle Leszka Białego 2662-20052.57171617.629928
Osiedle Leszka Białego 2862-20052.57216217.629764
Osiedle Leszka Białego 2962-20052.57235417.629703
Osiedle Leszka Białego 3062-20052.57256317.629631
Osiedle Leszka Białego 3262-20052.57311117.629507
Osiedle Leszka Białego 3962-20052.57450217.629641
Osiedle Leszka Białego 4062-20052.57445917.629270
Osiedle Leszka Białego 4162-20052.57506217.629059
Osiedle Leszka Białego 4262-20052.57509717.629456
Osiedle Leszka Białego 4462-20052.57521217.630106
Osiedle Leszka Białego 4962-20052.57580917.629599
Osiedle Leszka Białego 5262-20052.57620717.630274
Osiedle Leszka Białego 5362-20052.57619417.629914
Osiedle Leszka Białego 5462-20052.57603117.629507
Osiedle Leszka Białego 5562-20052.57591717.628925
Osiedle Leszka Białego 5662-20052.57644817.628753
Osiedle Leszka Białego 5762-20052.57657617.629118
Osiedle Leszka Białego 6262-20052.57706417.630684
Osiedle Leszka Białego 6462-20052.57642017.630876
Osiedle Leszka Białego 6662-20052.57603117.631006

Zabudowa — Osiedle Leszka Białego, Goślinowo

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2
2adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 28 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Leszka Białego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
294 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Goślinowo - Pawłowskiego294 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Goślinowo IV615 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Goślinowo696 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Szkoła Podstawowa im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej w Goślinowie, Goślinowo 14, 62-200 Goślinowo1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 66 (38 numerów)

Inne ulice — Goślinowo

Wszystkie ulice: Goślinowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Leszka Białego w miejscowości Goślinowo?

Wszystkie 38 adresy przy Osiedle Leszka Białego (Goślinowo) mają kod pocztowy 62-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Leszka Białego (Goślinowo)?

Identyfikator ULIC to 41458, a SIMC miejscowości Goślinowo to 0583409. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0583409 + 41458.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Leszka Białego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Leszka Białego w miejscowości Goślinowo zarejestrowano 38 punktów adresowych (numery od 1 do 66).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury