Plac XX-lecia, Gowarczów

Plac XX-lecia, Gowarczów — gmina miejska Gowarczów, powiat konecki, woj. świętokrzyskie. 16 adresów, kod pocztowy 26-225.

Nazwa
Plac XX-lecia
Miejscowość
Gowarczów SIMC 0620659
ULIC (TERYT)
52204
Gmina
Gowarczów TERC 2605024
Powiat
konecki
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
26-225
Numery
1 – 23

Adresy — Plac XX-lecia (16)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac XX-lecia 126-22551.27823020.439143
Plac XX-lecia 226-22551.27825520.438933
Plac XX-lecia 526-22551.27853020.437898
Plac XX-lecia 626-22551.27867720.437922
Plac XX-lecia 1026-22551.27917120.438212
Plac XX-lecia 1126-22551.27915520.438339
Plac XX-lecia 1226-22551.27910720.438654
Plac XX-lecia 1326-22551.27909720.438752
Plac XX-lecia 1426-22551.27908220.438891
Plac XX-lecia 1626-22551.27903820.439232
Plac XX-lecia 1826-22551.27900020.439436
Plac XX-lecia 2026-22551.27884220.439834
Plac XX-lecia 2126-22551.27877520.439644
Plac XX-lecia 21A26-22551.27870120.440199
Plac XX-lecia 2226-22551.27861920.439802
Plac XX-lecia 2326-22551.27846920.439485

Zabudowa — Plac XX-lecia, Gowarczów

56,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
43,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac XX-lecia

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
27 mdo najbliższego przystanku
4,3 kmdo stacji kolejowej Ruda Białaczowska
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Gowarczów / 728 (UG) / 0127 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gowarczów / 728 (skwerek) / 0140 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gowarczów Pl. Dwudziestolecia (posterunek)57 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gowarczów / ul. St. Żuka (szkoła) / 02626 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gowarczów / ul. St. Żuka (szkoła) / 01656 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gowarczów779 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Hala Sportowa w Szkole Podstawowej w Gowarczowie, ul. Szkolna 52, 26-225 Gowarczów1, 2, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16 … 23 (16 numerów)

Inne ulice — Gowarczów

Wszystkie ulice: Gowarczów →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac XX-lecia w miejscowości Gowarczów?

Wszystkie 16 adresy przy Plac XX-lecia (Gowarczów) mają kod pocztowy 26-225.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac XX-lecia (Gowarczów)?

Identyfikator ULIC to 52204, a SIMC miejscowości Gowarczów to 0620659. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0620659 + 52204.

Ile budynków z adresem jest przy Plac XX-lecia?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac XX-lecia w miejscowości Gowarczów zarejestrowano 16 punktów adresowych (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury