Kolonia Sienkiewicza, Gruczno

Kolonia Sienkiewicza, Gruczno — gmina Świecie, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. 10 adresów, kod pocztowy 86-111.

Nazwa
Kolonia Sienkiewicza
Miejscowość
Gruczno SIMC 0097784
ULIC (TERYT)
08935
Gmina
Świecie TERC 0414095
Powiat
świecki
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
86-111
Numery
1 – 9

Adresy — Kolonia Sienkiewicza (10)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Kolonia Sienkiewicza 186-11153.34513818.298770
Kolonia Sienkiewicza 286-11153.33897918.295022
Kolonia Sienkiewicza 386-11153.33738718.293996
Kolonia Sienkiewicza 486-11153.35297218.296068
Kolonia Sienkiewicza 586-11153.34884918.299677
Kolonia Sienkiewicza 686-11153.34761018.293321
Kolonia Sienkiewicza 786-11153.34502718.297510
Kolonia Sienkiewicza 7A86-11153.34290118.295904
Kolonia Sienkiewicza 886-11153.33882518.293647
Kolonia Sienkiewicza 986-11153.33647618.291485

Zabudowa — Kolonia Sienkiewicza, Gruczno

71,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
28,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 7 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Kolonia Sienkiewicza

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
430 mdo najbliższego przystanku
3,1 kmdo stacji kolejowej Parlin
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kolonia Słowackiego430 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 16Szkoła Podstawowa, Gruczno ul. Chełmińska 5, 86-105 Świecie1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9

Inne ulice — Gruczno

Wszystkie ulice: Gruczno →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Kolonia Sienkiewicza w miejscowości Gruczno?

Wszystkie 10 adresy przy Kolonia Sienkiewicza (Gruczno) mają kod pocztowy 86-111.

Jaki jest kod ULIC ulicy Kolonia Sienkiewicza (Gruczno)?

Identyfikator ULIC to 08935, a SIMC miejscowości Gruczno to 0097784. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0097784 + 08935.

Ile budynków z adresem jest przy Kolonia Sienkiewicza?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Kolonia Sienkiewicza w miejscowości Gruczno zarejestrowano 10 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury