Szosa Bydgoska, Inowrocław

Szosa Bydgoska, Inowrocław — gmina miejska Inowrocław, powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie. 24 adresy, kod pocztowy 88-100.

Nazwa
Szosa Bydgoska
Miejscowość
Inowrocław SIMC 0928989
ULIC (TERYT)
26708
Gmina
Inowrocław TERC 0407011
Powiat
inowrocławski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
88-100
Numery
16 – 65

Adresy — Szosa Bydgoska (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Szosa Bydgoska 1688-10052.80989118.242876
Szosa Bydgoska 1888-10052.81039318.242500
Szosa Bydgoska 2088-10052.81107318.242370
Szosa Bydgoska 2288-10052.81132918.241926
Szosa Bydgoska 2488-10052.81169118.241149
Szosa Bydgoska 2688-10052.81202218.240500
Szosa Bydgoska 3188-10052.81045918.240999
Szosa Bydgoska 3388-10052.81060018.240878
Szosa Bydgoska 3588-10052.81070618.240735
Szosa Bydgoska 3788-10052.81082818.240618
Szosa Bydgoska 3988-10052.81092618.240478
Szosa Bydgoska 4188-10052.81103818.240361
Szosa Bydgoska 4388-10052.81115318.240241
Szosa Bydgoska 4588-10052.81127118.240081
Szosa Bydgoska 4788-10052.81137818.239946
Szosa Bydgoska 4988-10052.81147918.239840
Szosa Bydgoska 5188-10052.81170418.239584
Szosa Bydgoska 5388-10052.81183218.239421
Szosa Bydgoska 5588-10052.81196818.239260
Szosa Bydgoska 5788-10052.81209418.239105
Szosa Bydgoska 5988-10052.81222618.238943
Szosa Bydgoska 6188-10052.81237618.238812
Szosa Bydgoska 6388-10052.81253618.238582
Szosa Bydgoska 6588-10052.81256818.238327

Zabudowa — Szosa Bydgoska, Inowrocław

70,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
4,2%w budynkach wielorodzinnych
25%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 24 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Szosa Bydgoska

słabadostępność komunikacyjna (45 pkt)
178 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
575 mdo stacji kolejowej Inowrocław
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Os.Bydgoskie Szosa Bydgoska178 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska z/ż478 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Inowrocław 6 perony/słupki575 mICREG100 03:42–02:12 (po północy)
Kruśliwiecka597 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Metalowców Libelta n/ż 2 perony/słupki734 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dworcowa Grabskiego790 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dworcowa Metalowców790 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 11Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o., ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33, 88-100 Inowrocław16, 18, 20, 22, 24, 26, 31, 33, 35, 37 … 65 (24 numerów)

Ceny mieszkań — Szosa Bydgoska, Inowrocław

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5506 zł/m²miejscowość: Inowrocław · 1000 transakcji
typowo 4552–6712 zł/m², mediana ceny 250 000 zł, śr. 49,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5460 zł/m²123
2025 I półr.
5243 zł/m²265
2025 II półr.
5561 zł/m²280
2026 I półr.
5560 zł/m²269
2026 II półr.
5887 zł/m²63

Inne ulice — Inowrocław

Wszystkie ulice: Inowrocław →

Szosa Bydgoska w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Szosa Bydgoska w miejscowości Inowrocław?

Wszystkie 24 adresy przy Szosa Bydgoska (Inowrocław) mają kod pocztowy 88-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Szosa Bydgoska (Inowrocław)?

Identyfikator ULIC to 26708, a SIMC miejscowości Inowrocław to 0928989. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0928989 + 26708.

Ile budynków z adresem jest przy Szosa Bydgoska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Szosa Bydgoska w miejscowości Inowrocław zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 16 do 65).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury