Osiedle Kolejowe, Jadowniki

Osiedle Kolejowe, Jadowniki — gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie. 6 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Kolejowe
Miejscowość
Jadowniki SIMC 0813890
ULIC (TERYT)
48600
Gmina
Brzesko TERC 1202025
Powiat
brzeski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-800, 32-851
Numery
2 – 14

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
32-8002, 3, 4, 10, 12
32-85114

Adresy — Osiedle Kolejowe (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Kolejowe 232-80049.98637720.624088
Osiedle Kolejowe 332-80049.98626620.624068
Osiedle Kolejowe 432-80049.98599820.624260
Osiedle Kolejowe 1032-80049.98633620.630570
Osiedle Kolejowe 1232-80049.98373720.626427
Osiedle Kolejowe 1432-85149.98688120.632463

Zabudowa — Osiedle Kolejowe, Jadowniki

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 4 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Kolejowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
537 mdo najbliższego przystanku
1,3 kmdo stacji kolejowej Brzesko Okocim
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
ul. Szczepanowska - Policja537 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 13Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 7, 32-851 Jadowniki2, 3, 4, 10, 12, 14

Inne ulice — Jadowniki

Wszystkie ulice: Jadowniki →

Osiedle Kolejowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Kolejowe w miejscowości Jadowniki?

Osiedle Kolejowe (Jadowniki) ma 2 kodów pocztowych: 32-800 — nr 2, 3, 4, 10, 12; 32-851 — nr 14.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Kolejowe (Jadowniki)?

Identyfikator ULIC to 48600, a SIMC miejscowości Jadowniki to 0813890. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0813890 + 48600.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Kolejowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Kolejowe w miejscowości Jadowniki zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 2 do 14).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury