Osiedle Ogrody, Jarocin

Osiedle Ogrody, Jarocin — gmina miejska Jarocin, powiat jarociński, woj. wielkopolskie. 71 adresów, kod pocztowy 63-200.

Nazwa
Osiedle Ogrody
Miejscowość
Jarocin SIMC 0936776
ULIC (TERYT)
48172
Gmina
Jarocin TERC 3006024
Powiat
jarociński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-200
Numery
1 – 71

Adresy — Osiedle Ogrody (71)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Ogrody 163-20051.98562517.505199
Osiedle Ogrody 263-20051.98591317.505323
Osiedle Ogrody 363-20051.98574717.504685
Osiedle Ogrody 463-20051.98602617.504838
Osiedle Ogrody 563-20051.98581317.504353
Osiedle Ogrody 663-20051.98610917.504477
Osiedle Ogrody 763-20051.98589317.504032
Osiedle Ogrody 863-20051.98619817.504164
Osiedle Ogrody 963-20051.98597317.503727
Osiedle Ogrody 1063-20051.98624817.503834
Osiedle Ogrody 1163-20051.98605017.503423
Osiedle Ogrody 1263-20051.98633717.503539
Osiedle Ogrody 1363-20051.98612817.503165
Osiedle Ogrody 1463-20051.98641417.503232
Osiedle Ogrody 1563-20051.98622217.502820
Osiedle Ogrody 1663-20051.98650317.502907
Osiedle Ogrody 1763-20051.98626317.502520
Osiedle Ogrody 1863-20051.98660417.502420
Osiedle Ogrody 1963-20051.98634017.502213
Osiedle Ogrody 2063-20051.98667917.502093
Osiedle Ogrody 2163-20051.98642017.501897
Osiedle Ogrody 2263-20051.98675217.501784
Osiedle Ogrody 2363-20051.98650817.501607
Osiedle Ogrody 2463-20051.98682617.501468
Osiedle Ogrody 2563-20051.98658117.501297
Osiedle Ogrody 2663-20051.98692017.501149
Osiedle Ogrody 2763-20051.98668017.501018
Osiedle Ogrody 2863-20051.98700417.500785
Osiedle Ogrody 2963-20051.98673817.500680
Osiedle Ogrody 3063-20051.98709017.500444
Osiedle Ogrody 3163-20051.98681017.500368
Osiedle Ogrody 3263-20051.98723317.499824
Osiedle Ogrody 3363-20051.98688517.500086
Osiedle Ogrody 3463-20051.98730017.499515
Osiedle Ogrody 3563-20051.98694817.499769
Osiedle Ogrody 3663-20051.98738317.499198
Osiedle Ogrody 3763-20051.98703617.499477
Osiedle Ogrody 3863-20051.98747817.498893
Osiedle Ogrody 3963-20051.98709017.499179
Osiedle Ogrody 4063-20051.98754817.498583
Osiedle Ogrody 4163-20051.98716817.498869
Osiedle Ogrody 4263-20051.98650917.505469
Osiedle Ogrody 4363-20051.98725717.498539
Osiedle Ogrody 4463-20051.98661817.505048
Osiedle Ogrody 4563-20051.98627817.505380
Osiedle Ogrody 4663-20051.98674717.504670
Osiedle Ogrody 4763-20051.98634417.504954
Osiedle Ogrody 4863-20051.98682317.504362
Osiedle Ogrody 4963-20051.98642817.504654
Osiedle Ogrody 5063-20051.98688117.504093
Osiedle Ogrody 5163-20051.98652917.504292
Osiedle Ogrody 5263-20051.98699817.503764
Osiedle Ogrody 5363-20051.98661717.504042
Osiedle Ogrody 5463-20051.98710817.503453
Osiedle Ogrody 5563-20051.98670117.503754
Osiedle Ogrody 5663-20051.98719417.503172
Osiedle Ogrody 5763-20051.98678317.503470
Osiedle Ogrody 5863-20051.98725317.502831
Osiedle Ogrody 5963-20051.98687117.503148
Osiedle Ogrody 6063-20051.98735517.502557
Osiedle Ogrody 6163-20051.98698317.502692
Osiedle Ogrody 6263-20051.98740817.502277
Osiedle Ogrody 6363-20051.98707917.502365
Osiedle Ogrody 6463-20051.98749417.501893
Osiedle Ogrody 6563-20051.98715417.502055
Osiedle Ogrody 6663-20051.98754517.501498
Osiedle Ogrody 6763-20051.98722617.501697
Osiedle Ogrody 6863-20051.98758117.501141
Osiedle Ogrody 6963-20051.98726417.501365
Osiedle Ogrody 7063-20051.98756417.500778
Osiedle Ogrody 7163-20051.98730317.500980

Zabudowa — Osiedle Ogrody, Jarocin

54,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
41,2%w budynkach wielorodzinnych
3,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,2kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 51 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Ogrody

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
516 mdo najbliższego przystanku
2,1 kmdo stacji kolejowej Jarocin
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Jarocin, ul. Wrzosowa516 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Zespół Szkół Nr 5 w Jarocinie, ul. Ludwika Waryńskiego 11, 63-200 Jarocin1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 71 (71 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Ogrody, Jarocin

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7262 zł/m²ulica: Osiedle Ogrody · 15 transakcji
typowo 6803–7988 zł/m², mediana ceny 515 000 zł, śr. 70,9 m²
6625 zł/m²miejscowość: Jarocin · 535 transakcji
typowo 5358–7561 zł/m², mediana ceny 320 000 zł, śr. 52,9 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
6803 zł/m²6
2025 I półr.
7149 zł/m²4
2025 II półr.
7530 zł/m²3

Inne ulice — Jarocin

Wszystkie ulice: Jarocin →

Osiedle Ogrody w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Ogrody w miejscowości Jarocin?

Wszystkie 71 adresy przy Osiedle Ogrody (Jarocin) mają kod pocztowy 63-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Ogrody (Jarocin)?

Identyfikator ULIC to 48172, a SIMC miejscowości Jarocin to 0936776. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0936776 + 48172.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Ogrody?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Ogrody w miejscowości Jarocin zarejestrowano 71 punktów adresowych (numery od 1 do 71).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury