Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jarosław

Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jarosław — gmina miejska Jarosław, powiat jarosławski, woj. podkarpackie. 32 adresy, kod pocztowy 37-500.

Nazwa
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego
Miejscowość
Jarosław SIMC 0972192
ULIC (TERYT)
59464
Gmina
Jarosław TERC 1804011
Powiat
jarosławski
Województwo
podkarpackie
Kody pocztowe
37-500
Numery
1 – 27

Adresy — Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego (32)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 137-50050.02413122.668445
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 237-50050.02431322.667914
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 337-50050.02445722.667608
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 437-50050.02434622.667160
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 537-50050.02456322.666617
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 637-50050.02467722.667059
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 6A37-50050.02480322.666955
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 737-50050.02481622.667388
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 7A37-50050.02468422.667284
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 837-50050.02490022.667846
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 937-50050.02475322.668142
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1037-50050.02477822.668606
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1137-50050.02508622.668784
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 11A37-50050.02511522.669206
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1237-50050.02485522.669310
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 12A37-50050.02462022.669446
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1337-50050.02438422.669580
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 13A37-50050.02410322.669606
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1437-50050.02401622.669186
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1537-50050.02448122.668869
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1637-50050.02431322.668921
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1737-50050.02365022.669741
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 17A37-50050.02355722.669396
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 1837-50050.02338422.668522
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2037-50050.02418722.665985
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2137-50050.02389022.666464
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2237-50050.02395222.665570
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2337-50050.02352322.666091
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2437-50050.02373222.667225
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2537-50050.02302422.666104
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2637-50050.02318522.666756
Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 2737-50050.02333222.667499

Zabudowa — Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jarosław

12,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
75%w budynkach wielorodzinnych
12,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,1kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 32 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
50 mdo najbliższego przystanku
1,6 kmdo stacji kolejowej Jarosław
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Piłsudskiego50 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Skarbowskiego172 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek273 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bandurskiego324 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kraszewskiego 2 perony/słupki427 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Konfederacka437 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pełkińska 2 perony/słupki502 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Pełkińska511 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 18Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Ignacego Kraszewskiego 39, 37-500 Jarosław1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8 … 27 (32 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jarosław

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8903 zł/m²ulica: Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego · 5 transakcji
typowo 8839–9001 zł/m², mediana ceny 535 000 zł, śr. 60,4 m²
6586 zł/m²miejscowość: Jarosław · 23 transakcje
typowo 5021–8908 zł/m², mediana ceny 350 000 zł, śr. 59,9 m²

Inne ulice — Jarosław

Wszystkie ulice: Jarosław →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w miejscowości Jarosław?

Wszystkie 32 adresy przy Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego (Jarosław) mają kod pocztowy 37-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego (Jarosław)?

Identyfikator ULIC to 59464, a SIMC miejscowości Jarosław to 0972192. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0972192 + 59464.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w miejscowości Jarosław zarejestrowano 32 punkty adresowe (numery od 1 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury