Plac Św. Floriana, Jednorożec

Plac Św. Floriana, Jednorożec — gmina Jednorożec, powiat przasnyski, woj. mazowieckie. 15 adresów, kod pocztowy 06-323.

Nazwa
Plac Św. Floriana
Miejscowość
Jednorożec SIMC 0510505
ULIC (TERYT)
53449
Gmina
Jednorożec TERC 1422042
Powiat
przasnyski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
06-323
Numery
1 – 22

Adresy — Plac Św. Floriana (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Św. Floriana 106-32353.14050421.050796
Plac Św. Floriana 206-32353.14047921.050099
Plac Św. Floriana 306-32353.13938421.051180
Plac Św. Floriana 3A06-32353.13927121.051373
Plac Św. Floriana 406-32353.14036121.050117
Plac Św. Floriana 606-32353.14025421.050193
Plac Św. Floriana 6A06-32353.14014621.050079
Plac Św. Floriana 806-32353.14003921.050148
Plac Św. Floriana 1006-32353.13988621.050182
Plac Św. Floriana 1206-32353.13976321.050188
Plac Św. Floriana 1406-32353.13970221.050266
Plac Św. Floriana 1606-32353.13960621.050309
Plac Św. Floriana 1806-32353.13952021.050211
Plac Św. Floriana 2006-32353.13927121.050158
Plac Św. Floriana 2206-32353.13900021.049993

Zabudowa — Plac Św. Floriana, Jednorożec

80%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
20%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Św. Floriana

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
101 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Jednorożec101 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jednorożec 2 perony/słupki418 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu, ul. Odrodzenia 13, 06-323 Jednorożec1, 2, 3, 3A, 4, 6, 6A, 8, 10, 12 … 22 (15 numerów)

Inne ulice — Jednorożec

Wszystkie ulice: Jednorożec →

Plac Św. Floriana w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Św. Floriana w miejscowości Jednorożec?

Wszystkie 15 adresy przy Plac Św. Floriana (Jednorożec) mają kod pocztowy 06-323.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Św. Floriana (Jednorożec)?

Identyfikator ULIC to 53449, a SIMC miejscowości Jednorożec to 0510505. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0510505 + 53449.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Św. Floriana?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Św. Floriana w miejscowości Jednorożec zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury