Osiedle XX-Lecia II RP, Kartuzy

Osiedle XX-Lecia II RP, Kartuzy — gmina miejska Kartuzy, powiat kartuski, woj. pomorskie. 8 adresów, kod pocztowy 83-300.

Nazwa
Osiedle XX-Lecia II RP
Miejscowość
Kartuzy SIMC 0934547
ULIC (TERYT)
52186
Gmina
Kartuzy TERC 2205024
Powiat
kartuski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-300
Numery
1 – 11

Adresy — Osiedle XX-Lecia II RP (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle XX-Lecia II RP 183-30054.33807718.196348
Osiedle XX-Lecia II RP 283-30054.33799318.197206
Osiedle XX-Lecia II RP 383-30054.33837318.196802
Osiedle XX-Lecia II RP 483-30054.33869418.196492
Osiedle XX-Lecia II RP 583-30054.33794418.197754
Osiedle XX-Lecia II RP 883-30054.33860618.195884
Osiedle XX-Lecia II RP 1083-30054.33866618.197265
Osiedle XX-Lecia II RP 1183-30054.33863618.197997

Zabudowa — Osiedle XX-Lecia II RP, Kartuzy

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,5kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle XX-Lecia II RP

słabadostępność komunikacyjna (7 pkt)
117 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
773 mdo stacji kolejowej Kartuzy
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kartuzy 2 perony/słupki117 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sambora201 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Ceynowy340 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mściwoja II NZOZ403 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
3 Maja Park Kotowskiego496 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Plac Brunona512 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Hallera Deptak587 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mściwoja II-Sambora590 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wzgórze Wolności 2 perony/słupki607 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Prokowska617 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kolejowa656 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kartuzy772 mZKA REG76 03:47–00:12 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 3 Maja 14, 83-300 Kartuzy1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11

Ceny mieszkań — Osiedle XX-Lecia II RP, Kartuzy

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7318 zł/m²ulica: Osiedle XX-Lecia II RP · 9 transakcji
typowo 6288–7907 zł/m², mediana ceny 310 000 zł, śr. 42,4 m²
7161 zł/m²miejscowość: Kartuzy · 112 transakcji
typowo 6336–9025 zł/m², mediana ceny 385 000 zł, śr. 53 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
7612 zł/m²4
2025 I półr.
7712 zł/m²4

Inne ulice — Kartuzy

Wszystkie ulice: Kartuzy →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle XX-Lecia II RP w miejscowości Kartuzy?

Wszystkie 8 adresy przy Osiedle XX-Lecia II RP (Kartuzy) mają kod pocztowy 83-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle XX-Lecia II RP (Kartuzy)?

Identyfikator ULIC to 52186, a SIMC miejscowości Kartuzy to 0934547. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0934547 + 52186.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle XX-Lecia II RP?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle XX-Lecia II RP w miejscowości Kartuzy zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 11).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury