Osiedle Dębowe Wzgórze, Kobylanka

Osiedle Dębowe Wzgórze, Kobylanka — gmina Kobylanka, powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie. 7 adresów, kod pocztowy 73-108.

Nazwa
Osiedle Dębowe Wzgórze
Miejscowość
Kobylanka SIMC 0777585
ULIC (TERYT)
55120
Gmina
Kobylanka TERC 3214062
Powiat
stargardzki
Województwo
zachodniopomorskie
Kody pocztowe
73-108
Numery
10 – 38

Adresy — Osiedle Dębowe Wzgórze (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Dębowe Wzgórze 1073-10853.34405714.883184
Osiedle Dębowe Wzgórze 1173-10853.34382014.883188
Osiedle Dębowe Wzgórze 1273-10853.34356714.883215
Osiedle Dębowe Wzgórze 1573-10853.34354714.882887
Osiedle Dębowe Wzgórze 2273-10853.34536714.882972
Osiedle Dębowe Wzgórze 3473-10853.34404914.881685
Osiedle Dębowe Wzgórze 3873-10853.34509814.881775

Zabudowa — Osiedle Dębowe Wzgórze, Kobylanka

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Dębowe Wzgórze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
321 mdo najbliższego przystanku
3,4 kmdo stacji kolejowej Reptowo
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kobylanka321 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kobylanka - Os. Zielone 02 nż365 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kobylanka - Szczecińska 02 nż.731 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kobylanka - Szczecińska 01 nż.747 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance, ul. Jeziorna 6, 73-108 Kobylanka10, 11, 12, 15, 22, 34, 38

Inne ulice — Kobylanka

Wszystkie ulice: Kobylanka →

Osiedle Dębowe Wzgórze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Dębowe Wzgórze w miejscowości Kobylanka?

Wszystkie 7 adresy przy Osiedle Dębowe Wzgórze (Kobylanka) mają kod pocztowy 73-108.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Dębowe Wzgórze (Kobylanka)?

Identyfikator ULIC to 55120, a SIMC miejscowości Kobylanka to 0777585. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0777585 + 55120.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Dębowe Wzgórze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Dębowe Wzgórze w miejscowości Kobylanka zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 10 do 38).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury