Aleja Jana Pawła II, Kołaczyce

Aleja Jana Pawła II, Kołaczyce — gmina miejska Kołaczyce, powiat jasielski, woj. podkarpackie. 40 adresów, kod pocztowy 38-213.

Nazwa
Aleja Jana Pawła II
Miejscowość
Kołaczyce SIMC 0353968
ULIC (TERYT)
33262
Gmina
Kołaczyce TERC 1805054
Powiat
jasielski
Województwo
podkarpackie
Kody pocztowe
38-213
Numery
3 – 60

Adresy — Aleja Jana Pawła II (40)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Jana Pawła II 338-21349.80859521.437010
Aleja Jana Pawła II 438-21349.80834421.437256
Aleja Jana Pawła II 538-21349.80919521.437342
Aleja Jana Pawła II 638-21349.80880421.437529
Aleja Jana Pawła II 738-21349.80982421.437607
Aleja Jana Pawła II 838-21349.80906421.437604
Aleja Jana Pawła II 1238-21349.81040421.438137
Aleja Jana Pawła II 1638-21349.81201621.439135
Aleja Jana Pawła II 1838-21349.81243121.439172
Aleja Jana Pawła II 1938-21349.81055921.437844
Aleja Jana Pawła II 2138-21349.81067321.437385
Aleja Jana Pawła II 2338-21349.81112821.437966
Aleja Jana Pawła II 2438-21349.82220221.442538
Aleja Jana Pawła II 24A38-21349.82208121.441291
Aleja Jana Pawła II 2538-21349.81127121.437504
Aleja Jana Pawła II 2638-21349.82189721.442767
Aleja Jana Pawła II 2738-21349.81136221.438119
Aleja Jana Pawła II 2838-21349.82164621.443001
Aleja Jana Pawła II 2938-21349.81190521.438239
Aleja Jana Pawła II 29A38-21349.81167821.438193
Aleja Jana Pawła II 3038-21349.82140821.443095
Aleja Jana Pawła II 3238-21349.82370121.445584
Aleja Jana Pawła II 3338-21349.81288921.438150
Aleja Jana Pawła II 3538-21349.81248021.438374
Aleja Jana Pawła II 3638-21349.82582321.444437
Aleja Jana Pawła II 3738-21349.81280821.438664
Aleja Jana Pawła II 3838-21349.82620021.444956
Aleja Jana Pawła II 4038-21349.82606221.445163
Aleja Jana Pawła II 4238-21349.82597821.445493
Aleja Jana Pawła II 4438-21349.82595521.446149
Aleja Jana Pawła II 4638-21349.82560421.445648
Aleja Jana Pawła II 4838-21349.82828321.448277
Aleja Jana Pawła II 48A38-21349.82768521.447783
Aleja Jana Pawła II 4938-21349.82818421.449068
Aleja Jana Pawła II 5038-21349.82785121.449250
Aleja Jana Pawła II 5238-21349.82779521.449595
Aleja Jana Pawła II 5438-21349.82778421.450162
Aleja Jana Pawła II 5638-21349.82776321.450691
Aleja Jana Pawła II 5838-21349.82758421.451008
Aleja Jana Pawła II 6038-21349.82734021.451661

Zabudowa — Aleja Jana Pawła II, Kołaczyce

85%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
15%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 40 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
294 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kołaczyce Rynek 2 perony/słupki294 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nawsie Kołaczyckie521 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kołaczyce688 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Dom Kultury w Kołaczycach, ul. Szewska 11, 38-213 Kołaczyce3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 18, 19 … 60 (40 numerów)

Inne ulice — Kołaczyce

Wszystkie ulice: Kołaczyce →

Aleja Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Jana Pawła II w miejscowości Kołaczyce?

Wszystkie 40 adresy przy Aleja Jana Pawła II (Kołaczyce) mają kod pocztowy 38-213.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Jana Pawła II (Kołaczyce)?

Identyfikator ULIC to 33262, a SIMC miejscowości Kołaczyce to 0353968. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0353968 + 33262.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Jana Pawła II w miejscowości Kołaczyce zarejestrowano 40 punktów adresowych (numery od 3 do 60).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury