Aleja św. Jana Pawła II, Kołobrzeg

Aleja św. Jana Pawła II, Kołobrzeg — gmina miejska Kołobrzeg, powiat kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie. 35 adresów, kod pocztowy 78-100.

Nazwa
Aleja św. Jana Pawła II
Miejscowość
Kołobrzeg SIMC 0950026
ULIC (TERYT)
52011
Gmina
Kołobrzeg TERC 3208011
Powiat
kołobrzeski
Województwo
zachodniopomorskie
Kody pocztowe
78-100
Numery
7 – 38

Adresy — Aleja św. Jana Pawła II (35)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja św. Jana Pawła II 778-10054.17902615.573872
Aleja św. Jana Pawła II 978-10054.17851415.576336
Aleja św. Jana Pawła II 1378-10054.17630415.582856
Aleja św. Jana Pawła II 1478-10054.17645115.583034
Aleja św. Jana Pawła II 1578-10054.17649215.582418
Aleja św. Jana Pawła II 1678-10054.17663715.582587
Aleja św. Jana Pawła II 1778-10054.17657815.581932
Aleja św. Jana Pawła II 1878-10054.17667115.581699
Aleja św. Jana Pawła II 1978-10054.17675215.581515
Aleja św. Jana Pawła II 2078-10054.17683615.581313
Aleja św. Jana Pawła II 2178-10054.17693015.581085
Aleja św. Jana Pawła II 2278-10054.17701515.580890
Aleja św. Jana Pawła II 2378-10054.17723515.580408
Aleja św. Jana Pawła II 2478-10054.17734815.580130
Aleja św. Jana Pawła II 2578-10054.17742815.579939
Aleja św. Jana Pawła II 25a78-10054.17759715.580149
Aleja św. Jana Pawła II 2678-10054.17757415.579595
Aleja św. Jana Pawła II 2778-10054.17775515.579176
Aleja św. Jana Pawła II 2878-10054.17784815.578948
Aleja św. Jana Pawła II 2978-10054.17793115.578736
Aleja św. Jana Pawła II 3078-10054.17803615.578502
Aleja św. Jana Pawła II 3178-10054.17825315.577995
Aleja św. Jana Pawła II 3278-10054.17845015.577892
Aleja św. Jana Pawła II 3378-10054.17853615.577702
Aleja św. Jana Pawła II 3478-10054.17890615.576362
Aleja św. Jana Pawła II 34A78-10054.17866015.576892
Aleja św. Jana Pawła II 34B78-10054.17874615.576660
Aleja św. Jana Pawła II 3578-10054.17902115.576478
Aleja św. Jana Pawła II 35A78-10054.17879515.576447
Aleja św. Jana Pawła II 35B78-10054.17888615.576209
Aleja św. Jana Pawła II 3678-10054.17913115.576589
Aleja św. Jana Pawła II 36A78-10054.17892715.575998
Aleja św. Jana Pawła II 36B78-10054.17901815.575742
Aleja św. Jana Pawła II 3778-10054.17934115.574654
Aleja św. Jana Pawła II 3878-10054.17940915.574428

Zabudowa — Aleja św. Jana Pawła II, Kołobrzeg

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
73,5%w budynkach wielorodzinnych
26,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,4kondygnacji średnio, najwyższy: 6

Na podstawie 34 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja św. Jana Pawła II

słabadostępność komunikacyjna (24 pkt)
74 mdo najbliższego przystanku
6linii w promieniu 800 m
638 mdo stacji kolejowej Kołobrzeg
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Starówka74 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Lęborskie 2 perony/słupki166 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Starówka 3 perony/słupki349 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Lęborskie394 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Starówka 3 perony/słupki442 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Uzdrowiska470 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Lęborskie 2 perony/słupki519 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kołobrzeg 3 perony/słupki576 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kołobrzeg638 mZKA ICZKA REG24 05:02–22:15
Kołobrzeg 4 perony/słupki638 mEIPICREGTLK50 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Ceny mieszkań — Aleja św. Jana Pawła II, Kołobrzeg

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8559 zł/m²ulica: Aleja św. Jana Pawła II · 13 transakcji
typowo 7546–9910 zł/m², mediana ceny 330 000 zł, śr. 41,3 m²
10 480 zł/m²miejscowość: Kołobrzeg · 1739 transakcji
typowo 9062–12 654 zł/m², mediana ceny 498 071 zł, śr. 49,7 m²

Trend (ulica)

2025 I półr.
9440 zł/m²3
2025 II półr.
7827 zł/m²6

Inne ulice — Kołobrzeg

Wszystkie ulice: Kołobrzeg →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja św. Jana Pawła II w miejscowości Kołobrzeg?

Wszystkie 35 adresy przy Aleja św. Jana Pawła II (Kołobrzeg) mają kod pocztowy 78-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja św. Jana Pawła II (Kołobrzeg)?

Identyfikator ULIC to 52011, a SIMC miejscowości Kołobrzeg to 0950026. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950026 + 52011.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja św. Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja św. Jana Pawła II w miejscowości Kołobrzeg zarejestrowano 35 punktów adresowych (numery od 7 do 38).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury