Osiedle na Wzgórzu, Konarskie

Osiedle na Wzgórzu, Konarskie — gmina Kórnik, powiat poznański, woj. wielkopolskie. 42 adresy, kod pocztowy 62-035.

Nazwa
Osiedle na Wzgórzu
Miejscowość
Konarskie SIMC 0586550
ULIC (TERYT)
40259
Gmina
Kórnik TERC 3021095
Powiat
poznański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-035
Numery
3 – 119

Adresy — Osiedle na Wzgórzu (42)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle na Wzgórzu 362-03552.23140417.030391
Osiedle na Wzgórzu 1162-03552.23095517.028984
Osiedle na Wzgórzu 1262-03552.23081317.028601
Osiedle na Wzgórzu 1662-03552.23040817.027539
Osiedle na Wzgórzu 1762-03552.23027117.027112
Osiedle na Wzgórzu 1962-03552.23046817.026946
Osiedle na Wzgórzu 2062-03552.23057617.027213
Osiedle na Wzgórzu 2262-03552.23077817.027742
Osiedle na Wzgórzu 2362-03552.23089017.027993
Osiedle na Wzgórzu 2462-03552.23097717.028259
Osiedle na Wzgórzu 2762-03552.23125717.029017
Osiedle na Wzgórzu 2862-03552.23140217.029280
Osiedle na Wzgórzu 3162-03552.23192817.029422
Osiedle na Wzgórzu 3262-03552.23182517.029123
Osiedle na Wzgórzu 3462-03552.23164417.028605
Osiedle na Wzgórzu 3762-03552.23137317.027778
Osiedle na Wzgórzu 3962-03552.23117817.027272
Osiedle na Wzgórzu 4062-03552.23110317.027012
Osiedle na Wzgórzu 4662-03552.23095817.026026
Osiedle na Wzgórzu 4862-03552.23117917.026608
Osiedle na Wzgórzu 5462-03552.23178817.028204
Osiedle na Wzgórzu 5562-03552.23203417.028496
Osiedle na Wzgórzu 5862-03552.23218817.029066
Osiedle na Wzgórzu 5962-03552.23246117.028523
Osiedle na Wzgórzu 6562-03552.23188417.026927
Osiedle na Wzgórzu 7562-03552.23261917.028092
Osiedle na Wzgórzu 8162-03552.23245317.026166
Osiedle na Wzgórzu 8262-03552.23235117.025936
Osiedle na Wzgórzu 8562-03552.23247417.025507
Osiedle na Wzgórzu 8862-03552.23291917.026683
Osiedle na Wzgórzu 9062-03552.23315517.026176
Osiedle na Wzgórzu 9162-03552.23321617.025894
Osiedle na Wzgórzu 9362-03552.23308617.025323
Osiedle na Wzgórzu 9462-03552.23291017.025071
Osiedle na Wzgórzu 9562-03552.23275217.024868
Osiedle na Wzgórzu 9762-03552.23335217.025002
Osiedle na Wzgórzu 10562-03552.23376617.025481
Osiedle na Wzgórzu 11062-03552.23319417.026859
Osiedle na Wzgórzu 11162-03552.23312817.027104
Osiedle na Wzgórzu 11662-03552.23267617.028847
Osiedle na Wzgórzu 11762-03552.23255017.029088
Osiedle na Wzgórzu 11962-03552.23229717.029516

Zabudowa — Osiedle na Wzgórzu, Konarskie

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,1kondygnacji średnio, najwyższy: 2
3adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 33 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle na Wzgórzu

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 21Świetlica wiejska w Konarskim, ul. Długa 36, 62-035 Konarskie3, 11, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24 … 119 (42 numerów)

Inne ulice — Konarskie

Wszystkie ulice: Konarskie →

Osiedle na Wzgórzu w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle na Wzgórzu w miejscowości Konarskie?

Wszystkie 42 adresy przy Osiedle na Wzgórzu (Konarskie) mają kod pocztowy 62-035.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle na Wzgórzu (Konarskie)?

Identyfikator ULIC to 40259, a SIMC miejscowości Konarskie to 0586550. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0586550 + 40259.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle na Wzgórzu?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle na Wzgórzu w miejscowości Konarskie zarejestrowano 42 punkty adresowe (numery od 3 do 119).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury