Aleja Wojska Polskiego, Konstancin-Jeziorna

Aleja Wojska Polskiego, Konstancin-Jeziorna — gmina miejska Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie. 69 adresów, kod pocztowy 05-520.

Nazwa
Aleja Wojska Polskiego
Miejscowość
Konstancin-Jeziorna SIMC 0920634
ULIC (TERYT)
33764
Gmina
Konstancin-Jeziorna TERC 1418024
Powiat
piaseczyński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-520
Numery
3 – 83A

Adresy — Aleja Wojska Polskiego (69)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wojska Polskiego 305-52052.09091921.121922
Aleja Wojska Polskiego 405-52052.09069221.123312
Aleja Wojska Polskiego 505-52052.09450721.129213
Aleja Wojska Polskiego 5A05-52052.09431121.130149
Aleja Wojska Polskiego 5B05-52052.09422821.130210
Aleja Wojska Polskiego 605-52052.09096621.123897
Aleja Wojska Polskiego 1905-52052.09429821.127421
Aleja Wojska Polskiego 2005-52052.09287721.127495
Aleja Wojska Polskiego 2105-52052.09298721.127322
Aleja Wojska Polskiego 2205-52052.09286321.126787
Aleja Wojska Polskiego 2305-52052.09274121.126386
Aleja Wojska Polskiego 2405-52052.09262221.126055
Aleja Wojska Polskiego 2505-52052.09249121.125618
Aleja Wojska Polskiego 2605-52052.09244421.125362
Aleja Wojska Polskiego 2705-52052.09223221.124837
Aleja Wojska Polskiego 2905-52052.09226921.124430
Aleja Wojska Polskiego 3005-52052.09260421.124676
Aleja Wojska Polskiego 3105-52052.09277021.124981
Aleja Wojska Polskiego 3205-52052.09259421.125522
Aleja Wojska Polskiego 3305-52052.09282521.125844
Aleja Wojska Polskiego 3405-52052.09298321.126301
Aleja Wojska Polskiego 3505-52052.09307721.126591
Aleja Wojska Polskiego 3605-52052.09333221.126946
Aleja Wojska Polskiego 3705-52052.09353421.126777
Aleja Wojska Polskiego 3805-52052.09384821.126267
Aleja Wojska Polskiego 3905-52052.09356321.126028
Aleja Wojska Polskiego 4005-52052.09333221.125717
Aleja Wojska Polskiego 4105-52052.09310621.125484
Aleja Wojska Polskiego 4205-52052.09259721.124269
Aleja Wojska Polskiego 4305-52052.09283021.124452
Aleja Wojska Polskiego 4405-52052.09293821.124870
Aleja Wojska Polskiego 4505-52052.09318721.125103
Aleja Wojska Polskiego 4605-52052.09332021.125481
Aleja Wojska Polskiego 4705-52052.09359121.125547
Aleja Wojska Polskiego 4805-52052.09379321.125803
Aleja Wojska Polskiego 4905-52052.09402121.126142
Aleja Wojska Polskiego 5005-52052.09421321.126344
Aleja Wojska Polskiego 5105-52052.09448121.126490
Aleja Wojska Polskiego 5205-52052.09467721.126721
Aleja Wojska Polskiego 5305-52052.09492821.127030
Aleja Wojska Polskiego 5405-52052.09514721.127363
Aleja Wojska Polskiego 5505-52052.09539221.127505
Aleja Wojska Polskiego 56/5705-52052.09567621.127841
Aleja Wojska Polskiego 5705-52052.09573021.127875
Aleja Wojska Polskiego 58/5905-52052.09627021.128235
Aleja Wojska Polskiego 5905-52052.09638721.128312
Aleja Wojska Polskiego 6005-52052.09595321.128771
Aleja Wojska Polskiego 6105-52052.09571821.129059
Aleja Wojska Polskiego 6205-52052.09561221.128578
Aleja Wojska Polskiego 6305-52052.09546121.128191
Aleja Wojska Polskiego 6405-52052.09477421.130099
Aleja Wojska Polskiego 6505-52052.09495021.129827
Aleja Wojska Polskiego 6605-52052.09519121.129650
Aleja Wojska Polskiego 6705-52052.09543721.129251
Aleja Wojska Polskiego 6805-52052.09539521.128761
Aleja Wojska Polskiego 6905-52052.09526821.128258
Aleja Wojska Polskiego 7005-52052.09520521.127846
Aleja Wojska Polskiego 7105-52052.09497621.127424
Aleja Wojska Polskiego 7205-52052.09473621.127175
Aleja Wojska Polskiego 7305-52052.09452321.126990
Aleja Wojska Polskiego 7405-52052.09427621.126699
Aleja Wojska Polskiego 7505-52052.09400821.126615
Aleja Wojska Polskiego 7605-52052.09372721.127034
Aleja Wojska Polskiego 7705-52052.09332621.127345
Aleja Wojska Polskiego 7805-52052.09303921.127624
Aleja Wojska Polskiego 7905-52052.09407021.131056
Aleja Wojska Polskiego 8105-52052.09431621.130758
Aleja Wojska Polskiego 8305-52052.09462121.131513
Aleja Wojska Polskiego 83A05-52052.09466421.131565

Zabudowa — Aleja Wojska Polskiego, Konstancin-Jeziorna

89,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
10,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 66 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wojska Polskiego

średniadostępność komunikacyjna (315 pkt)
127 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Konstancin-Jeziorna Osiedle Mirków 4 perony/słupki127 m251710L14L15291 04:25–23:59
Konstancin-Jeziorna Mirków - Szkoła704 m251710L15126 04:24–23:58

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Gminna Świetlica, ul. Anny Walentynowicz 24, 05-520 Konstancin-Jeziorna3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 19, 20, 21, 22 … 83A (69 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Wojska Polskiego, Konstancin-Jeziorna

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

12 908 zł/m²miejscowość: Konstancin-Jeziorna · 205 transakcji
typowo 10 945–14 731 zł/m², mediana ceny 899 629 zł, śr. 83,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
11 965 zł/m²32
2025 I półr.
13 362 zł/m²58
2025 II półr.
12 775 zł/m²68
2026 I półr.
13 257 zł/m²45

Inne ulice — Konstancin-Jeziorna

Wszystkie ulice: Konstancin-Jeziorna →

Aleja Wojska Polskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Konstancin-Jeziorna?

Wszystkie 69 adresy przy Aleja Wojska Polskiego (Konstancin-Jeziorna) mają kod pocztowy 05-520.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wojska Polskiego (Konstancin-Jeziorna)?

Identyfikator ULIC to 33764, a SIMC miejscowości Konstancin-Jeziorna to 0920634. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0920634 + 33764.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wojska Polskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Konstancin-Jeziorna zarejestrowano 69 punktów adresowych (numery od 3 do 83A).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury