Szosa Kotomierska, Koronowo

Szosa Kotomierska, Koronowo — gmina miejska Koronowo, powiat bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie. 45 adresów, kod pocztowy 86-010.

Nazwa
Szosa Kotomierska
Miejscowość
Koronowo SIMC 0929285
ULIC (TERYT)
22044
Gmina
Koronowo TERC 0403044
Powiat
bydgoski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
86-010
Numery
1 – 62

Adresy — Szosa Kotomierska (45)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Szosa Kotomierska 186-01053.31217317.950261
Szosa Kotomierska 286-01053.31182617.950675
Szosa Kotomierska 386-01053.31210317.952789
Szosa Kotomierska 786-01053.31212717.954200
Szosa Kotomierska 886-01053.31148417.953613
Szosa Kotomierska 986-01053.31191017.955004
Szosa Kotomierska 1086-01053.31146617.953826
Szosa Kotomierska 1186-01053.31170517.956550
Szosa Kotomierska 1386-01053.31164917.957767
Szosa Kotomierska 1586-01053.31140917.958962
Szosa Kotomierska 1686-01053.31143017.954838
Szosa Kotomierska 1786-01053.31136217.959771
Szosa Kotomierska 1886-01053.31139017.955146
Szosa Kotomierska 1986-01053.31161517.960656
Szosa Kotomierska 2086-01053.31136117.955553
Szosa Kotomierska 2186-01053.31122717.960992
Szosa Kotomierska 2286-01053.31134817.955876
Szosa Kotomierska 2386-01053.31156317.961884
Szosa Kotomierska 2486-01053.31122917.956297
Szosa Kotomierska 2586-01053.31120717.964741
Szosa Kotomierska 25B86-01053.31118517.963441
Szosa Kotomierska 25C86-01053.31118417.963661
Szosa Kotomierska 2786-01053.31118317.965739
Szosa Kotomierska 2886-01053.31122617.956913
Szosa Kotomierska 2986-01053.31107617.965949
Szosa Kotomierska 3086-01053.31117917.957405
Szosa Kotomierska 3186-01053.31129717.967437
Szosa Kotomierska 3286-01053.31121817.957726
Szosa Kotomierska 3386-01053.31142517.968665
Szosa Kotomierska 3486-01053.31118417.958214
Szosa Kotomierska 3586-01053.31280417.970813
Szosa Kotomierska 3686-01053.31116517.958480
Szosa Kotomierska 3786-01053.31237517.975133
Szosa Kotomierska 3886-01053.31114117.958956
Szosa Kotomierska 3986-01053.31338517.977457
Szosa Kotomierska 4086-01053.31111217.959224
Szosa Kotomierska 4186-01053.31300517.978290
Szosa Kotomierska 4286-01053.31092417.959489
Szosa Kotomierska 4486-01053.31104017.959936
Szosa Kotomierska 44A86-01053.31089017.959878
Szosa Kotomierska 4686-01053.31075917.964448
Szosa Kotomierska 5286-01053.31072317.965008
Szosa Kotomierska 5686-01053.31075817.965967
Szosa Kotomierska 56A86-01053.31044117.965798
Szosa Kotomierska 6286-01053.31087817.968625

Zabudowa — Szosa Kotomierska, Koronowo

63,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
36,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 44 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Szosa Kotomierska

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
222 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Al. Wolności-Bloki222 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Wolności -Hala Sportowa253 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szosa Kotomierska -Aleje Wolności268 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Wolności -Szosa397 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Ogrodowa583 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Wolności-Pilawa773 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szosa Kotomierska-Nadrzeczna784 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Al. Wolnosci- Pętla792 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Dworcowa 48, 86-010 Koronowo1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15 … 62 (45 numerów)

Ceny mieszkań — Szosa Kotomierska, Koronowo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6208 zł/m²miejscowość: Koronowo · 95 transakcji
typowo 5453–7008 zł/m², mediana ceny 282 716 zł, śr. 46,2 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4845 zł/m²7
2025 I półr.
6484 zł/m²68
2025 II półr.
6601 zł/m²13
2026 I półr.
4071 zł/m²7

Inne ulice — Koronowo

Wszystkie ulice: Koronowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Szosa Kotomierska w miejscowości Koronowo?

Wszystkie 45 adresy przy Szosa Kotomierska (Koronowo) mają kod pocztowy 86-010.

Jaki jest kod ULIC ulicy Szosa Kotomierska (Koronowo)?

Identyfikator ULIC to 22044, a SIMC miejscowości Koronowo to 0929285. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0929285 + 22044.

Ile budynków z adresem jest przy Szosa Kotomierska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Szosa Kotomierska w miejscowości Koronowo zarejestrowano 45 punktów adresowych (numery od 1 do 62).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury