Osiedle Parkowe, Kostrzyn nad Odrą

Osiedle Parkowe, Kostrzyn nad Odrą — gmina miejska Kostrzyn nad Odrą, powiat gorzowski, woj. lubuskie. 22 adresy, kod pocztowy 66-470.

Nazwa
Osiedle Parkowe
Miejscowość
Kostrzyn nad Odrą SIMC 0935452
ULIC (TERYT)
39469
Gmina
Kostrzyn nad Odrą TERC 0801011
Powiat
gorzowski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-470
Numery
1 – 22

Adresy — Osiedle Parkowe (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Parkowe 166-47052.58710314.656417
Osiedle Parkowe 266-47052.58711214.656542
Osiedle Parkowe 366-47052.58713514.656696
Osiedle Parkowe 466-47052.58713914.656733
Osiedle Parkowe 566-47052.58712214.656871
Osiedle Parkowe 666-47052.58707014.656911
Osiedle Parkowe 766-47052.58700014.656965
Osiedle Parkowe 866-47052.58695414.656990
Osiedle Parkowe 966-47052.58691114.657029
Osiedle Parkowe 1066-47052.58682114.657096
Osiedle Parkowe 1166-47052.58649114.657181
Osiedle Parkowe 1266-47052.58622314.657519
Osiedle Parkowe 1366-47052.58618314.657549
Osiedle Parkowe 1466-47052.58608514.657608
Osiedle Parkowe 1566-47052.58596614.657693
Osiedle Parkowe 1666-47052.58590514.657735
Osiedle Parkowe 1766-47052.58586614.657724
Osiedle Parkowe 1866-47052.58584214.657661
Osiedle Parkowe 1966-47052.58581314.657599
Osiedle Parkowe 2066-47052.58577314.657507
Osiedle Parkowe 2166-47052.58572514.657405
Osiedle Parkowe 2266-47052.58567914.657294

Zabudowa — Osiedle Parkowe, Kostrzyn nad Odrą

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
5,5kondygnacji średnio, najwyższy: 6

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Parkowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
178 mdo najbliższego przystanku
837 mdo stacji kolejowej Kostrzyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Ośrodek zdrowia178 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Urząd Miasta395 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościuszki397 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sienkiewicza516 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Adama Mickiewicza 2 perony/słupki523 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Regionalne Centrum Edukacji Ponadgimnazjalnej-Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 22 (22 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Parkowe, Kostrzyn nad Odrą

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9915 zł/m²ulica: Osiedle Parkowe · 6 transakcji
typowo 9215–10 452 zł/m², mediana ceny 569 921 zł, śr. 57,3 m²
8456 zł/m²miejscowość: Kostrzyn nad Odrą · 126 transakcji
typowo 8052–8751 zł/m², mediana ceny 376 721 zł, śr. 50,7 m²

Inne ulice — Kostrzyn nad Odrą

Wszystkie ulice: Kostrzyn nad Odrą →

Osiedle Parkowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Parkowe w miejscowości Kostrzyn nad Odrą?

Wszystkie 22 adresy przy Osiedle Parkowe (Kostrzyn nad Odrą) mają kod pocztowy 66-470.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Parkowe (Kostrzyn nad Odrą)?

Identyfikator ULIC to 39469, a SIMC miejscowości Kostrzyn nad Odrą to 0935452. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935452 + 39469.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Parkowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Parkowe w miejscowości Kostrzyn nad Odrą zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury