Osiedle Miodowe, Krosno

Osiedle Miodowe, Krosno — gmina Mosina, powiat poznański, woj. wielkopolskie. 11 adresów, kod pocztowy 62-050.

Nazwa
Osiedle Miodowe
Miejscowość
Krosno SIMC 0589553
ULIC (TERYT)
42257
Gmina
Mosina TERC 3021105
Powiat
poznański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-050
Numery
1 – 11

Adresy — Osiedle Miodowe (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Miodowe 162-05052.22665616.826268
Osiedle Miodowe 262-05052.22683616.826051
Osiedle Miodowe 362-05052.22701516.825823
Osiedle Miodowe 462-05052.22719216.825627
Osiedle Miodowe 562-05052.22690416.826865
Osiedle Miodowe 662-05052.22704416.826563
Osiedle Miodowe 762-05052.22714416.827515
Osiedle Miodowe 862-05052.22725616.827128
Osiedle Miodowe 962-05052.22735616.826764
Osiedle Miodowe 1062-05052.22745516.826328
Osiedle Miodowe 1162-05052.22756016.825873

Zabudowa — Osiedle Miodowe, Krosno

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Miodowe

słabadostępność komunikacyjna (96 pkt)
83 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
1,9 kmdo stacji kolejowej Drużyna Poznańska
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Krosno/Piaskowa/Nektarowa 3 perony/słupki83 m69132 04:43–01:02 (po północy)
Krosno/Polna 2 perony/słupki262 m69123 04:41–01:04 (po północy)
Krosno/Piaskowa/Tylna 2 perony/słupki373 m69123 04:44–01:00 (po północy)
Krosno/Główna527 m69110 04:45–20:18
Krosno/Szkoła 2 perony/słupki578 m69118 05:10–00:59 (po północy)
Krosno/Leśna 2 perony/słupki582 m69169411 04:46–20:19
Mosina/Strzelecka Szkoła 2 perony/słupki727 m69123 04:40–01:05 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 11Świetlica Wiejska, ul. Piaskowa 6, 62-050 Krosno1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Ceny mieszkań — Osiedle Miodowe, Krosno

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8309 zł/m²ulica: Osiedle Miodowe · 6 transakcji
typowo 8198–8686 zł/m², mediana ceny 514 000 zł, śr. 60,2 m²
8309 zł/m²miejscowość: Krosno · 32 transakcje
typowo 7034–8961 zł/m², mediana ceny 499 500 zł, śr. 64,7 m²

Inne ulice — Krosno

Wszystkie ulice: Krosno →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Miodowe w miejscowości Krosno?

Wszystkie 11 adresy przy Osiedle Miodowe (Krosno) mają kod pocztowy 62-050.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Miodowe (Krosno)?

Identyfikator ULIC to 42257, a SIMC miejscowości Krosno to 0589553. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0589553 + 42257.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Miodowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Miodowe w miejscowości Krosno zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 11).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury