Osiedle Korczaka, Krotoszyn

Osiedle Korczaka, Krotoszyn — gmina miejska Krotoszyn, powiat krotoszyński, woj. wielkopolskie. 11 adresów, kod pocztowy 63-700.

Nazwa
Osiedle Korczaka
Miejscowość
Krotoszyn SIMC 0936931
ULIC (TERYT)
57892
Gmina
Krotoszyn TERC 3012044
Powiat
krotoszyński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-700
Numery
1 – 10

Adresy — Osiedle Korczaka (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Korczaka 163-70051.70358917.437080
Osiedle Korczaka 263-70051.70394417.436468
Osiedle Korczaka 2A63-70051.70402917.436195
Osiedle Korczaka 363-70051.70475517.436529
Osiedle Korczaka 463-70051.70531517.436506
Osiedle Korczaka 563-70051.70576717.437008
Osiedle Korczaka 663-70051.70591817.437714
Osiedle Korczaka 763-70051.70541217.437458
Osiedle Korczaka 863-70051.70493417.437463
Osiedle Korczaka 963-70051.70416317.437804
Osiedle Korczaka 1063-70051.70441217.437024

Zabudowa — Osiedle Korczaka, Krotoszyn

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
81,8%w budynkach wielorodzinnych
18,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,3kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Korczaka

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
81 mdo najbliższego przystanku
865 mdo stacji kolejowej Krotoszyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Krotoszyn, Koźmińska III 2 perony/słupki81 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn, SP 8199 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn, Raszkowska I 2 perony/słupki473 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn, Mickiewicza 1556 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn, Mickiewicza605 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn, Przemysłowa612 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krotoszyn Dw. PKS690 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie, ul. 23 Stycznia 20, 63-700 Krotoszyn1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ceny mieszkań — Osiedle Korczaka, Krotoszyn

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6775 zł/m²miejscowość: Krotoszyn · 277 transakcji
typowo 5970–7493 zł/m², mediana ceny 311 708 zł, śr. 50 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5988 zł/m²5
2025 I półr.
6531 zł/m²117
2025 II półr.
6962 zł/m²83
2026 I półr.
7404 zł/m²72

Inne ulice — Krotoszyn

Wszystkie ulice: Krotoszyn →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Korczaka w miejscowości Krotoszyn?

Wszystkie 11 adresy przy Osiedle Korczaka (Krotoszyn) mają kod pocztowy 63-700.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Korczaka (Krotoszyn)?

Identyfikator ULIC to 57892, a SIMC miejscowości Krotoszyn to 0936931. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0936931 + 57892.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Korczaka?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Korczaka w miejscowości Krotoszyn zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 10).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury