Szosa Szubińska, Kruszyn Krajeński

Szosa Szubińska, Kruszyn Krajeński — gmina Białe Błota, powiat bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie. 16 adresów, kod pocztowy 86-005.

Nazwa
Szosa Szubińska
Miejscowość
Kruszyn Krajeński SIMC 0079533
ULIC (TERYT)
37019
Gmina
Białe Błota TERC 0403012
Powiat
bydgoski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
86-005
Numery
2 – 48

Adresy — Szosa Szubińska (16)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Szosa Szubińska 286-00553.08199217.862275
Szosa Szubińska 2A86-00553.08144717.863255
Szosa Szubińska 386-00553.08557317.877878
Szosa Szubińska 486-00553.08172917.862008
Szosa Szubińska 586-00553.08411117.876031
Szosa Szubińska 5A86-00553.08470417.876007
Szosa Szubińska 886-00553.07999917.859528
Szosa Szubińska 986-00553.08401517.872774
Szosa Szubińska 9a86-00553.08440517.872837
Szosa Szubińska 1086-00553.07964517.857834
Szosa Szubińska 1186-00553.08420617.872255
Szosa Szubińska 2586-00553.07970417.862518
Szosa Szubińska 2886-00553.07908317.856244
Szosa Szubińska 3486-00553.07929617.854412
Szosa Szubińska 4286-00553.08082617.852579
Szosa Szubińska 4886-00553.07731517.844030

Zabudowa — Szosa Szubińska, Kruszyn Krajeński

38,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
61,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 13 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Szosa Szubińska

średniadostępność komunikacyjna (204 pkt)
184 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kruszyn Krajeński - Kwiatowa184 m4224 04:39–23:22
Lipniki - Wiadukt 2 perony/słupki259 m9272 04:18–23:21
Kruszyn Krajeński - Ogrodowa315 m4224 04:38–23:21
Lipniki - STW 2 perony/słupki379 m9272 04:19–23:20
Kruszyn Krajeński - Łąkowa581 m429254 04:40–23:23
Liliowa-Wierzbowa754 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 8Świetlica Wiejska, Kruszyn Krajeński ul. Świerkowa 5, 86-005 Białe Błota2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 8, 9, 9a, 10 … 48 (16 numerów)

Inne ulice — Kruszyn Krajeński

Wszystkie ulice: Kruszyn Krajeński →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Szosa Szubińska w miejscowości Kruszyn Krajeński?

Wszystkie 16 adresy przy Szosa Szubińska (Kruszyn Krajeński) mają kod pocztowy 86-005.

Jaki jest kod ULIC ulicy Szosa Szubińska (Kruszyn Krajeński)?

Identyfikator ULIC to 37019, a SIMC miejscowości Kruszyn Krajeński to 0079533. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0079533 + 37019.

Ile budynków z adresem jest przy Szosa Szubińska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Szosa Szubińska w miejscowości Kruszyn Krajeński zarejestrowano 16 punktów adresowych (numery od 2 do 48).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury