Osiedle Miejskie, Krzyż Wielkopolski

Osiedle Miejskie, Krzyż Wielkopolski — gmina miejska Krzyż Wielkopolski, powiat czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie. 15 adresów, kod pocztowy 64-761.

Nazwa
Osiedle Miejskie
Miejscowość
Krzyż Wielkopolski SIMC 0966961
ULIC (TERYT)
46262
Gmina
Krzyż Wielkopolski TERC 3002044
Powiat
czarnkowsko-trzcianecki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-761
Numery
1 – 17

Adresy — Osiedle Miejskie (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Miejskie 164-76152.87552316.006774
Osiedle Miejskie 364-76152.87526816.005851
Osiedle Miejskie 464-76152.87512516.005338
Osiedle Miejskie 564-76152.87498916.004842
Osiedle Miejskie 664-76152.87485316.004343
Osiedle Miejskie 764-76152.87470916.003842
Osiedle Miejskie 864-76152.87457316.003343
Osiedle Miejskie 964-76152.87443716.002859
Osiedle Miejskie 1064-76152.87467316.002404
Osiedle Miejskie 1264-76152.87494716.003469
Osiedle Miejskie 1364-76152.87508116.004017
Osiedle Miejskie 1464-76152.87523516.004453
Osiedle Miejskie 1564-76152.87537516.005234
Osiedle Miejskie 1664-76152.87548716.005507
Osiedle Miejskie 1764-76152.87559016.005831

Zabudowa — Osiedle Miejskie, Krzyż Wielkopolski

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Miejskie

słabadostępność komunikacyjna (69 pkt)
534 mdo najbliższego przystanku
10linii w promieniu 800 m
561 mdo stacji kolejowej Krzyż
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Krzyż Wielkopolski534 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krzyż 6 perony/słupki561 mEICEIPICKWPKM1PKM2PKM4PKM5REGTLK144 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Henryka Sienkiewicza 1, 64-761 Krzyż Wielkopolski1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 … 17 (15 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Miejskie, Krzyż Wielkopolski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

3974 zł/m²miejscowość: Krzyż Wielkopolski · 49 transakcji
typowo 2532–5093 zł/m², mediana ceny 174 000 zł, śr. 52,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
3202 zł/m²6
2025 I półr.
4341 zł/m²10
2025 II półr.
4211 zł/m²13
2026 I półr.
4447 zł/m²12
2026 II półr.
2805 zł/m²8

Inne ulice — Krzyż Wielkopolski

Wszystkie ulice: Krzyż Wielkopolski →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Miejskie w miejscowości Krzyż Wielkopolski?

Wszystkie 15 adresy przy Osiedle Miejskie (Krzyż Wielkopolski) mają kod pocztowy 64-761.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Miejskie (Krzyż Wielkopolski)?

Identyfikator ULIC to 46262, a SIMC miejscowości Krzyż Wielkopolski to 0966961. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0966961 + 46262.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Miejskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Miejskie w miejscowości Krzyż Wielkopolski zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 1 do 17).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury