Rynek, Lądek-Zdrój

Rynek, Lądek-Zdrój — gmina miejska Lądek-Zdrój, powiat kłodzki, woj. dolnośląskie. 30 adresów, kod pocztowy 57-540.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Lądek-Zdrój SIMC 0984203
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Lądek-Zdrój TERC 0208084
Powiat
kłodzki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-540
Numery
1 – 31

Adresy — Rynek (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 157-54050.34559616.871519
Rynek 257-54050.34567516.871520
Rynek 357-54050.34575316.871522
Rynek 457-54050.34584216.871524
Rynek 557-54050.34592516.871530
Rynek 657-54050.34600116.871538
Rynek 757-54050.34613016.871649
Rynek 857-54050.34612516.871779
Rynek 957-54050.34612316.871907
Rynek 1057-54050.34612116.872099
Rynek 1157-54050.34611516.872276
Rynek 1257-54050.34610216.872422
Rynek 1357-54050.34610116.872603
Rynek 1457-54050.34610916.872737
Rynek 1557-54050.34592816.872913
Rynek 1757-54050.34578916.872907
Rynek 1857-54050.34552816.872872
Rynek 1957-54050.34553616.872754
Rynek 2057-54050.34554316.872632
Rynek 2157-54050.34555016.872516
Rynek 2257-54050.34555616.872427
Rynek 2357-54050.34555816.872346
Rynek 2457-54050.34555616.872247
Rynek 2557-54050.34555216.872139
Rynek 2657-54050.34554916.872034
Rynek 2757-54050.34554516.871924
Rynek 2857-54050.34554116.871823
Rynek 2957-54050.34553316.871731
Rynek 3057-54050.34549116.871631
Rynek 3157-54050.34578216.872260

Zabudowa — Rynek, Lądek-Zdrój

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
90%w budynkach wielorodzinnych
10%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 30 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

słabadostępność komunikacyjna (6 pkt)
103 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek103 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mickiewicza - szpital 2 perony/słupki408 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Lądek-Zdrój602 mD9214 05:34–20:29

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Ludwika Zamenhofa 2, 57-540 Lądek-Zdrój1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 31 (30 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Lądek-Zdrój

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5688 zł/m²miejscowość: Lądek-Zdrój · 63 transakcje
typowo 3910–7255 zł/m², mediana ceny 250 000 zł, śr. 57,2 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5359 zł/m²10
2025 I półr.
5348 zł/m²26
2025 II półr.
6119 zł/m²23
2026 I półr.
6345 zł/m²4

Inne ulice — Lądek-Zdrój

Wszystkie ulice: Lądek-Zdrój →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Lądek-Zdrój?

Wszystkie 30 adresy przy Rynek (Lądek-Zdrój) mają kod pocztowy 57-540.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Lądek-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Lądek-Zdrój to 0984203. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0984203 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Lądek-Zdrój zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury