Aleje Jana Pawła II, Leszno

Aleje Jana Pawła II, Leszno — gmina miejska Leszno, powiat miejski Leszno, woj. wielkopolskie. 23 adresy, kod pocztowy 64-100.

Nazwa
Aleje Jana Pawła II
Miejscowość
Leszno SIMC 0954225
ULIC (TERYT)
35344
Gmina
Leszno TERC 3063011
Powiat
Leszno
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-100
Numery
2 – 31

Adresy — Aleje Jana Pawła II (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleje Jana Pawła II 264-10051.84006016.572480
Aleje Jana Pawła II 364-10051.84021116.573788
Aleje Jana Pawła II 464-10051.83999716.573507
Aleje Jana Pawła II 4a64-10051.83983316.573317
Aleje Jana Pawła II 664-10051.83993416.573732
Aleje Jana Pawła II 964-10051.84025716.575599
Aleje Jana Pawła II 1064-10051.84025416.582631
Aleje Jana Pawła II 1164-10051.84025816.575707
Aleje Jana Pawła II 1264-10051.84046516.583738
Aleje Jana Pawła II 1364-10051.84025116.575970
Aleje Jana Pawła II 1464-10051.84029816.584086
Aleje Jana Pawła II 1564-10051.84021216.576631
Aleje Jana Pawła II 15a64-10051.84021116.577089
Aleje Jana Pawła II 1664-10051.84091916.590136
Aleje Jana Pawła II 1764-10051.84021516.577273
Aleje Jana Pawła II 1964-10051.84022116.577573
Aleje Jana Pawła II 2164-10051.84030116.578082
Aleje Jana Pawła II 21a64-10051.84029616.577797
Aleje Jana Pawła II 2364-10051.84030816.578447
Aleje Jana Pawła II 2564-10051.84025016.578742
Aleje Jana Pawła II 2764-10051.84164916.591018
Aleje Jana Pawła II 2964-10051.84171316.591308
Aleje Jana Pawła II 3164-10051.84176416.591549

Zabudowa — Aleje Jana Pawła II, Leszno

17,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
21,7%w budynkach wielorodzinnych
60,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,6kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleje Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
140 mdo najbliższego przystanku
1,2 kmdo stacji kolejowej Leszno
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Dąbrowskiego 2 perony/słupki140 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jana Pawła II pływalnia 2 perony/słupki212 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
17 Stycznia market 2 perony/słupki331 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jana Pawła II Dom Rzemiosła 2 perony/słupki349 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jagielońska408 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grunwaldzka 2 perony/słupki473 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Lipowa market 2 perony/słupki524 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości 2 perony/słupki547 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grunwaldzka ENEA 2 perony/słupki583 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
17 Stycznia stadion 2 perony/słupki669 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościuszki 2 perony/słupki703 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Krasińskiego 2 perony/słupki723 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 20Szkoła Podstawowa nr 3, pl. pl. Jana Amosa Komeńskiego 1, 64-100 Leszno3, 4, 4a, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 21a, 23, 25
nr 21Szkoła Podstawowa nr 1, al. Aleje Zygmunta Krasińskiego 2, 64-100 Leszno9, 10, 11, 13
nr 9Przedszkole nr 8, ul. Jagiellońska 6, 64-100 Leszno27, 29, 31

Ceny mieszkań — Aleje Jana Pawła II, Leszno

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7914 zł/m²miejscowość: Leszno · 704 transakcje
typowo 5969–9261 zł/m², mediana ceny 350 176 zł, śr. 53 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
8000 zł/m²114
2025 I półr.
7495 zł/m²183
2025 II półr.
7671 zł/m²243
2026 I półr.
8224 zł/m²164

Inne ulice — Leszno

Wszystkie ulice: Leszno →

Aleje Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleje Jana Pawła II w miejscowości Leszno?

Wszystkie 23 adresy przy Aleje Jana Pawła II (Leszno) mają kod pocztowy 64-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleje Jana Pawła II (Leszno)?

Identyfikator ULIC to 35344, a SIMC miejscowości Leszno to 0954225. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0954225 + 35344.

Ile budynków z adresem jest przy Aleje Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleje Jana Pawła II w miejscowości Leszno zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 2 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury