Aleja Jana Pawła II, Łubianka

Aleja Jana Pawła II, Łubianka — gmina Łubianka, powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie. 35 adresów, kod pocztowy 87-152.

Nazwa
Aleja Jana Pawła II
Miejscowość
Łubianka SIMC 0846754
ULIC (TERYT)
33262
Gmina
Łubianka TERC 0415052
Powiat
toruński
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
87-152
Numery
1 – 30

Adresy — Aleja Jana Pawła II (35)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Jana Pawła II 187-15253.14021918.478659
Aleja Jana Pawła II 1a87-15253.14037418.479049
Aleja Jana Pawła II 287-15253.14020718.477964
Aleja Jana Pawła II 387-15253.13932818.477053
Aleja Jana Pawła II 487-15253.13959318.476906
Aleja Jana Pawła II 587-15253.13904618.476688
Aleja Jana Pawła II 687-15253.13932718.476325
Aleja Jana Pawła II 787-15253.13895118.476274
Aleja Jana Pawła II 887-15253.13888718.475647
Aleja Jana Pawła II 8B87-15253.13974118.474397
Aleja Jana Pawła II 987-15253.13849818.475521
Aleja Jana Pawła II 9/187-15253.13844118.475626
Aleja Jana Pawła II 9/287-15253.13846018.475424
Aleja Jana Pawła II 9/387-15253.13837718.475570
Aleja Jana Pawła II 1087-15253.13998918.474240
Aleja Jana Pawła II 10a87-15253.14019918.473642
Aleja Jana Pawła II 10b87-15253.14043718.473218
Aleja Jana Pawła II 10C87-15253.14032018.472827
Aleja Jana Pawła II 1187-15253.13812318.474894
Aleja Jana Pawła II 1287-15253.13865718.475241
Aleja Jana Pawła II 12A87-15253.13857418.475072
Aleja Jana Pawła II 1487-15253.13846018.474878
Aleja Jana Pawła II 1587-15253.13782918.474389
Aleja Jana Pawła II 1687-15253.13829218.474556
Aleja Jana Pawła II 1787-15253.13765118.474059
Aleja Jana Pawła II 17/187-15253.13760418.474161
Aleja Jana Pawła II 17A87-15253.13746118.473542
Aleja Jana Pawła II 1887-15253.13816618.474324
Aleja Jana Pawła II 1987-15253.13718318.473229
Aleja Jana Pawła II 2087-15253.13799818.474002
Aleja Jana Pawła II 2187-15253.13700618.472936
Aleja Jana Pawła II 2287-15253.13789418.473804
Aleja Jana Pawła II 2487-15253.13778618.473631
Aleja Jana Pawła II 2687-15253.13762618.473256
Aleja Jana Pawła II 3087-15253.13725118.472647

Zabudowa — Aleja Jana Pawła II, Łubianka

85,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
14,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 35 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
112 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Łubianka I 4 perony/słupki112 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Łubianka I353 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Biblioteka-Centrum Kultury, ul. Toruńska 4, 87-152 Łubianka1, 1a, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8B … 30 (35 numerów)

Inne ulice — Łubianka

Wszystkie ulice: Łubianka →

Aleja Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Jana Pawła II w miejscowości Łubianka?

Wszystkie 35 adresy przy Aleja Jana Pawła II (Łubianka) mają kod pocztowy 87-152.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Jana Pawła II (Łubianka)?

Identyfikator ULIC to 33262, a SIMC miejscowości Łubianka to 0846754. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0846754 + 33262.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Jana Pawła II w miejscowości Łubianka zarejestrowano 35 punktów adresowych (numery od 1 do 30).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury