Osiedle Leśne, Lubieszów

Osiedle Leśne, Lubieszów — gmina Nowa Sól, powiat nowosolski, woj. lubuskie. 10 adresów, kod pocztowy 67-100.

Nazwa
Osiedle Leśne
Miejscowość
Lubieszów SIMC 0912209
ULIC (TERYT)
15261
Gmina
Nowa Sól TERC 0804052
Powiat
nowosolski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
67-100
Numery
1 – 13

Adresy — Osiedle Leśne (10)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Leśne 167-10051.80207115.660760
Osiedle Leśne 267-10051.80238315.661175
Osiedle Leśne 367-10051.80229515.660206
Osiedle Leśne 567-10051.80255615.660402
Osiedle Leśne 667-10051.80274015.660094
Osiedle Leśne 767-10051.80339915.659729
Osiedle Leśne 867-10051.80299615.660684
Osiedle Leśne 1167-10051.80181215.660470
Osiedle Leśne 1267-10051.80189415.660084
Osiedle Leśne 1367-10051.80208715.659696

Zabudowa — Osiedle Leśne, Lubieszów

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 10 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Leśne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
603 mdo najbliższego przystanku
3,3 kmdo stacji kolejowej Nowa Sól
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Lubieszów Sklep603 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Lubieszów626 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Sala Wiejska, Lubieszów 75 A, 67-100 Nowa Sól1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13

Inne ulice — Lubieszów

Wszystkie ulice: Lubieszów →

Osiedle Leśne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Leśne w miejscowości Lubieszów?

Wszystkie 10 adresy przy Osiedle Leśne (Lubieszów) mają kod pocztowy 67-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Leśne (Lubieszów)?

Identyfikator ULIC to 15261, a SIMC miejscowości Lubieszów to 0912209. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0912209 + 15261.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Leśne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Leśne w miejscowości Lubieszów zarejestrowano 10 punktów adresowych (numery od 1 do 13).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury