Aleja Warszawska, Lublin

Aleja Warszawska, Lublin — gmina miejska Lublin, powiat miejski Lublin, woj. lubelskie. 148 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Warszawska
Miejscowość
Lublin SIMC 0954700
ULIC (TERYT)
49971
Gmina
Lublin TERC 0663011
Powiat
Lublin
Województwo
lubelskie
Kody pocztowe
20-803, 20-824
Numery
6c – 177

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
20-8036c, 8, 12, 13, 15, 19, 21a, 23, 26, 28 … 85a (61 numerów)
20-82478b, 82, 84, 87, 89, 89a, 90b, 91, 92, 93 … 177 (87 numerów)

Adresy — Aleja Warszawska (148)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Warszawska 6c20-80351.25120822.522978
Aleja Warszawska 820-80351.25241522.523110
Aleja Warszawska 1220-80351.25275322.522568
Aleja Warszawska 1320-80351.25176022.525224
Aleja Warszawska 1520-80351.25211922.524773
Aleja Warszawska 1920-80351.25213322.524397
Aleja Warszawska 21a20-80351.25226722.524140
Aleja Warszawska 2320-80351.25236322.523962
Aleja Warszawska 2620-80351.25373822.520874
Aleja Warszawska 2820-80351.25384722.520457
Aleja Warszawska 3020-80351.25391622.520303
Aleja Warszawska 30a20-80351.25402622.520111
Aleja Warszawska 3120-80351.25330422.522837
Aleja Warszawska 31a20-80351.25340822.522467
Aleja Warszawska 32a20-80351.25412322.519945
Aleja Warszawska 3620-80351.25460222.519144
Aleja Warszawska 3720-80351.25421522.521090
Aleja Warszawska 37a20-80351.25441322.521125
Aleja Warszawska 37b20-80351.25448922.520976
Aleja Warszawska 3820-80351.25473722.518912
Aleja Warszawska 3920-80351.25452522.520837
Aleja Warszawska 39a20-80351.25455622.520776
Aleja Warszawska 4020-80351.25478522.518833
Aleja Warszawska 4120-80351.25461122.520500
Aleja Warszawska 4220-80351.25493522.518605
Aleja Warszawska 4320-80351.25470722.520277
Aleja Warszawska 43A20-80351.25481822.520093
Aleja Warszawska 4420-80351.25504722.518411
Aleja Warszawska 4520-80351.25495222.519869
Aleja Warszawska 4620-80351.25516222.518210
Aleja Warszawska 46a20-80351.25521422.518139
Aleja Warszawska 4720-80351.25514922.519510
Aleja Warszawska 47a20-80351.25537522.519845
Aleja Warszawska 4820-80351.25530722.517946
Aleja Warszawska 4920-80351.25531722.519187
Aleja Warszawska 5020-80351.25543622.517727
Aleja Warszawska 5120-80351.25560522.519115
Aleja Warszawska 5220-80351.25547922.517652
Aleja Warszawska 5320-80351.25569122.518308
Aleja Warszawska 53a20-80351.25569022.518558
Aleja Warszawska 5720-80351.25616722.517762
Aleja Warszawska 5820-80351.25598022.516766
Aleja Warszawska 5920-80351.25639122.517592
Aleja Warszawska 6020-80351.25613622.516534
Aleja Warszawska 6120-80351.25641422.517298
Aleja Warszawska 61a20-80351.25664222.516817
Aleja Warszawska 6220-80351.25631422.516369
Aleja Warszawska 6320-80351.25695622.516398
Aleja Warszawska 6520-80351.25709622.516338
Aleja Warszawska 6620-80351.25656922.515799
Aleja Warszawska 66a20-80351.25664622.515654
Aleja Warszawska 6720-80351.25737622.515770
Aleja Warszawska 67A20-80351.25744322.515499
Aleja Warszawska 68a20-80351.25704222.514941
Aleja Warszawska 6920-80351.25754022.515358
Aleja Warszawska 7020-80351.25751822.514171
Aleja Warszawska 7120-80351.25769622.515066
Aleja Warszawska 7520-80351.25801222.514700
Aleja Warszawska 78b20-82451.25860722.503419
Aleja Warszawska 8120-80351.26076722.513012
Aleja Warszawska 8220-82451.25898022.510292
Aleja Warszawska 8420-82451.25953722.510611
Aleja Warszawska 8520-80351.26122722.508926
Aleja Warszawska 85a20-80351.26130422.508780
Aleja Warszawska 8720-82451.26158222.508370
Aleja Warszawska 8920-82451.26177522.507920
Aleja Warszawska 89a20-82451.26183022.507864
Aleja Warszawska 90b20-82451.25942722.508749
Aleja Warszawska 9120-82451.26194022.507650
Aleja Warszawska 9220-82451.26025622.509055
Aleja Warszawska 9320-82451.26256322.506923
Aleja Warszawska 9420-82451.26090022.508237
Aleja Warszawska 9620-82451.26203922.506506
Aleja Warszawska 96a20-82451.26299822.504949
Aleja Warszawska 9720-82451.26276322.506274
Aleja Warszawska 9820-82451.26417222.502002
Aleja Warszawska 9920-82451.26293122.506223
Aleja Warszawska 101a20-82451.26319822.505510
Aleja Warszawska 10220-82451.26728522.497386
Aleja Warszawska 10820-82451.26791622.496017
Aleja Warszawska 11220-82451.26841422.495273
Aleja Warszawska 11420-82451.26851522.495092
Aleja Warszawska 11620-82451.26863822.494910
Aleja Warszawska 116a20-82451.26817722.494421
Aleja Warszawska 116b20-82451.26808622.494337
Aleja Warszawska 116c20-82451.26780322.494032
Aleja Warszawska 116d20-82451.26771622.493952
Aleja Warszawska 117a20-82451.26925722.496389
Aleja Warszawska 11920-82451.26928322.495686
Aleja Warszawska 12120-82451.26939322.495450
Aleja Warszawska 12320-82451.26951322.495250
Aleja Warszawska 12420-82451.26956422.492393
Aleja Warszawska 12520-82451.26937822.495067
Aleja Warszawska 12620-82451.26991922.492149
Aleja Warszawska 12720-82451.26966522.494932
Aleja Warszawska 127A20-82451.26984522.495253
Aleja Warszawska 12920-82451.26990922.495027
Aleja Warszawska 129a20-82451.26967222.494465
Aleja Warszawska 13020-82451.27166622.489875
Aleja Warszawska 130a20-82451.27191422.489407
Aleja Warszawska 13120-82451.26989722.494064
Aleja Warszawska 131a20-82451.27062922.494144
Aleja Warszawska 131b20-82451.27046422.493937
Aleja Warszawska 131c20-82451.27010922.493766
Aleja Warszawska 13220-82451.27207022.489184
Aleja Warszawska 13320-82451.27051922.493616
Aleja Warszawska 13520-82451.27061022.493462
Aleja Warszawska 13620-82451.27238822.488327
Aleja Warszawska 13720-82451.27071222.493288
Aleja Warszawska 13920-82451.27076622.493198
Aleja Warszawska 139a20-82451.27124922.493806
Aleja Warszawska 14020-82451.27239422.487291
Aleja Warszawska 14120-82451.27108622.493034
Aleja Warszawska 141a20-82451.27080922.492679
Aleja Warszawska 14220-82451.27247922.486934
Aleja Warszawska 142A20-82451.27269222.486592
Aleja Warszawska 14320-82451.27127422.492532
Aleja Warszawska 143b20-82451.27186122.493006
Aleja Warszawska 143d20-82451.27220222.493772
Aleja Warszawska 14520-82451.27154022.492098
Aleja Warszawska 14720-82451.27158822.492006
Aleja Warszawska 14820-82451.27391622.485720
Aleja Warszawska 148a20-82451.27386622.485665
Aleja Warszawska 148d20-82451.27317822.484622
Aleja Warszawska 14920-82451.27189322.492225
Aleja Warszawska 149a20-82451.27201222.492559
Aleja Warszawska 149b20-82451.27186322.492592
Aleja Warszawska 15020-82451.27419222.485252
Aleja Warszawska 15120-82451.27184022.491615
Aleja Warszawska 15320-82451.27200422.491320
Aleja Warszawska 153b20-82451.27204822.491240
Aleja Warszawska 16120-82451.27255022.490332
Aleja Warszawska 161B20-82451.27365322.491538
Aleja Warszawska 161C20-82451.27346322.491793
Aleja Warszawska 16320-82451.27421822.490291
Aleja Warszawska 163a20-82451.27390522.490983
Aleja Warszawska 163b20-82451.27374522.491273
Aleja Warszawska 16720-82451.27350022.488636
Aleja Warszawska 167a20-82451.27354822.488559
Aleja Warszawska 16920-82451.27396822.488223
Aleja Warszawska 169a20-82451.27378322.487981
Aleja Warszawska 17120-82451.27476522.488203
Aleja Warszawska 171a20-82451.27404122.487580
Aleja Warszawska 17320-82451.27479822.487280
Aleja Warszawska 173d20-82451.27514522.487576
Aleja Warszawska 17520-82451.27499322.485676
Aleja Warszawska 175a20-82451.27480222.486247
Aleja Warszawska 17720-82451.27575722.485623

Zabudowa — Aleja Warszawska, Lublin

71,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
1,4%w budynkach wielorodzinnych
26,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 139 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Warszawska

średniadostępność komunikacyjna (425 pkt)
221 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
4,4 kmdo stacji kolejowej Lublin Zachodni
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Warszawska - cerkiew 2 perony/słupki221 m182030Zielona201 04:27–23:19
Botaniczna281 m182030100 04:26–22:46
Gen. Zajączka 2 perony/słupki529 m182030200 04:25–22:45
Skansen723 m182030Zielona101 04:44–23:18
Jagiellońska 02 2 perony/słupki756 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”, ul. Kolorowa 3, 20-802 Lublin6c, 8, 12, 26
nr 2Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie, ul. Aleja Warszawska 31, 20-803 Lublin13, 15, 19, 21a, 23, 31, 31a, 37, 37a, 37b … 53a (22 numerów)
nr 1Przedszkole nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7, 20-808 Lublin28, 30, 30a, 32a, 36, 38, 40, 42, 44, 46 … 78b (32 numerów)
nr 99Szkoła Podstawowa Klonowic w Lublinie, ul. Aleja Warszawska 94, 20-824 Lublin75, 81, 82, 84, 85, 85a, 87, 89, 89a, 90b … 150 (42 numerów)
nr 100Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, ul. Zbożowa 22a, 20-827 Lublin117a, 119, 121, 123, 125, 127, 127A, 129, 129a, 131 … 177 (48 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Warszawska, Lublin

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9830 zł/m²ulica: Aleja Warszawska · 10 transakcji
typowo 9507–10 190 zł/m², mediana ceny 683 500 zł, śr. 60,6 m²
10 408 zł/m²miejscowość: Lublin · 8098 transakcji
typowo 8995–11 737 zł/m², mediana ceny 500 000 zł, śr. 51,5 m²

Inne ulice — Lublin

Wszystkie ulice: Lublin →

Aleja Warszawska w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Warszawska w miejscowości Lublin?

Aleja Warszawska (Lublin) ma 2 kodów pocztowych: 20-803 — nr 6c, 8, 12, 13, 15, 19, 21a, 23, 26, 28 … 85a (61 numerów); 20-824 — nr 78b, 82, 84, 87, 89, 89a, 90b, 91, 92, 93 … 177 (87 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Warszawska (Lublin)?

Identyfikator ULIC to 49971, a SIMC miejscowości Lublin to 0954700. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0954700 + 49971.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Warszawska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Warszawska w miejscowości Lublin zarejestrowano 148 punktów adresowych (numery od 6c do 177).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury