Osiedle Podgórze, Lutomia Górna

Osiedle Podgórze, Lutomia Górna — gmina Świdnica, powiat świdnicki, woj. dolnośląskie. 18 adresów, kod pocztowy 58-100.

Nazwa
Osiedle Podgórze
Miejscowość
Lutomia Górna SIMC 0856155
ULIC (TERYT)
15273
Gmina
Świdnica TERC 0219072
Powiat
świdnicki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
58-100
Numery
1B – 40

Adresy — Osiedle Podgórze (18)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Podgórze 1B58-10050.74304716.524345
Osiedle Podgórze 358-10050.74236516.525869
Osiedle Podgórze 5G58-10050.74162716.527813
Osiedle Podgórze 758-10050.74224716.526470
Osiedle Podgórze 858-10050.74149216.526568
Osiedle Podgórze 1058-10050.74113816.527097
Osiedle Podgórze 1158-10050.74159016.527056
Osiedle Podgórze 2058-10050.73966916.528705
Osiedle Podgórze 2158-10050.74050416.528577
Osiedle Podgórze 2358-10050.74027916.528949
Osiedle Podgórze 2758-10050.73984116.529577
Osiedle Podgórze 2858-10050.74250616.523439
Osiedle Podgórze 2958-10050.73930616.529827
Osiedle Podgórze 29A58-10050.73876116.529754
Osiedle Podgórze 3158-10050.73925716.528968
Osiedle Podgórze 3358-10050.73921816.528336
Osiedle Podgórze 3858-10050.74141516.524945
Osiedle Podgórze 4058-10050.74114216.525222

Zabudowa — Osiedle Podgórze, Lutomia Górna

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Podgórze

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 13Świetlica Wiejska w Lutomi Górnej, Lutomia Górna 73, 58-113 Lutomia Dolna1B, 3, 5G, 7, 8, 10, 11, 20, 21, 23 … 40 (18 numerów)

Inne ulice — Lutomia Górna

Wszystkie ulice: Lutomia Górna →

Osiedle Podgórze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Podgórze w miejscowości Lutomia Górna?

Wszystkie 18 adresy przy Osiedle Podgórze (Lutomia Górna) mają kod pocztowy 58-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Podgórze (Lutomia Górna)?

Identyfikator ULIC to 15273, a SIMC miejscowości Lutomia Górna to 0856155. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0856155 + 15273.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Podgórze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Podgórze w miejscowości Lutomia Górna zarejestrowano 18 punktów adresowych (numery od 1B do 40).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury